» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » נוסעים על חשמל

נוסעים על חשמל

בין כל דגמי כלי הנסיעה שנמצאים בכבישי הארץ ניתן למצוא גם כלים שפועלים על חשמל. לא, לא מדובר במכוניות ההיברידיות או כאלה שמונעות אך ורק על ידי חשמל, אלא על קלנועיות שלא צריכים עבורם רישיון נהיגה אלא רק את היכולת הבסיסית של נהיגה בכלי פשוט שניתן להפעלה על ידי לחיצה על מתג חשמלי אחד. ברוכים הבאים אח העידן החשמלי שמותאם לכל גיל כמעט.

 

סוגי קלנועיות

נכון להיום יש כמה וכמה סוגים של קלנועיות, ודבר זה מאפשר לכל אדם שזקוק לכלי נסיעה שכזה לבחור את הדגם שיהיה הכי מתאים לצרכיו. ישנם דגמים שרלבנטיים לנוסע אחד, כאלה שמתאימים לשני נוסעים וכאלה שבהם הדגש לגבי היכולת של אבזור הקלנועית במקום מרווח עבור אחסון. כמובן שיכולת האבזור בחלקים נוספים יוצרת התאמה מירבית, כזו שמעלה את הערך ואת הנוחות של הקלנועית לכל מי שרכש אותה. העיצובים של קלנועיות הולכים ונעשים מרהיבים גם כן, ומה שנותר הוא רק להבין מה צריכים, ומה העלות של קלנועיות מן הסוג הכי טוב שאפשר.

 

העלות של קלנועית

כמה כבר עולה קלנועית, זו אכן שאלה טובה, שמורכבת מסוג הקלנועית שנבחרה לרכישה כולל כל האביזרים שלה.

באופן די בסיסי קלנועיות עולות כמה אלפי שקלים. אל הכמה אלפי שקלים מוסיפים את העלות של אבזור פופולארי כמו כיסוי לימים של גשם או שמש ומקום לאחסון, כגון ארגז ייעודי לקלנועית. מעבר לכך, השמיים הם הגבול מכיוון שבכל שנה מגיעים דגמים שמגיעים עם פינוקים שממש מזכירים מכונית חשמלית מאוד קטנה, כגון מיזוג אוויר, סגירה מלאה מסביב להגנה מלאה בכל מזג אוויר, צג דיגיטלי ומערכת שמע משוכללת כולל מקום לטלפון חכם.

אודות שרון קורן