» אוכל ומזון » לא מבשלים לחג הבא

לא מבשלים לחג הבא

אחרי שחג ראש השנה כבר חלף ועדיין כולם מתאוששים מכל האוכל הרב שהיה שם, יחלוף לו עוד שבוע בלבד עד אשר כולם יצטרכו לתכנן פעם אחת נוספת מי מגיע לארוחה, היכן היא תיערך ומה מביא לשולחן החג כל אחד ואחד.

חלוקה של האוכל שמכינים היא בהחלט דרך נהדרת להוריד את העול מן המשפחה המארחת, אבל אם כבר כולם די עייפים ואין כל רעיון לגבי הארוחה החגיגית הבאה, ניתן להוריד מכולם את העול שיעבור אל שף פרטי שמארגן את הארוחה ביד רמה.

הרי כמה כבר אפשר לחפש אחר המנה המושלמת ועבורה לפנות את הזמן הנדרש גם עבור איסוף כל המצרכים וגם עבור ההכנה, רק על מנת לחכות בצורה מטרידה כדי להבין אם זו יצאה לשביעות רצון כולם בערב החג של סוכות. השנה יוצאים מן התבנית הלא נוחה, ומתקדמים אל ארוחת שף טעימה במיוחד שמפנקת את כולם כולם.

 

אירוח מושלם בחג סוכות

אירוח בערב סוכות הוא כזה שנמשך באופן מסורתי במשך של כל אחד מן הערבים שבהם מצווים לאכול את הארוחות בצל הסוכה, וגם אם מדובר בארוחה חגיגית אחת לכבוד ערב החג, אין זה אומר כי חייבים לטרוח ולהכין את האוכל שנמצא על השולחן.

אפשר להזמין את כל המאכלים הכי טעימים ודקדנטיים שאותם יכין שף פרטי בתפריט שהוזמן מראש, ואולי אליו להתאים מבחר של סלטים ולקנות עוגה טעימה שכולם יתענגו עליה בתום הארוחה. המטלות של החגים הן כל כך רבות, והנטל הזה מורגש היטב עם העייפות שבאה בערב החג, וכדי שכולם יהיו רעננים ובאמת יוכלו ליהנות מן האירוח ומן הארוחה, לפעמים לארח הוא רק להזמין את התפריט הנכון וערוך בהתאם את השולחן.

אודות שרון קורן