» טיפול » גוף ונפש » רואים מעבר לכל השאר

רואים מעבר לכל השאר

לא חייבים להאמין כי יש אלוהים כדי להיות אנשים רוחניים. רוחניות היא דבר אשר טמון עמוק בתוך בני האדם, וקיים עוד מזמנים עתיקים. יש כאלה שקראו לזה אלוהים ויש אחרים אשר יצרו דמויות ושמות אחרים לאותה התחושה הזו כי גוף האדם מכיל הרבה יותר בעצמו ומסביבו היקום הוא כזה שמציע גם אנרגיות רוחניות עם יועצים רוחניים שלאורך כל ההיסטוריה של האדם קיימים.

היועץ הרוחני הוא כזה שיכול להיות נביא או מתקשר, הוא אדם שמדריך אנשים אחרים במפגש שמכיל מענה לכל השאלות שמטרידות את בני האדם אז ועד היום. למה זקוקים אנשים לגשת אל מתקשרת אם יש להם אלוהים? האמונה היא דווקא זו שמביאה אותם למיסטיקנים, שחלקם מוכר בתור רבנים עבור העם היהודי.

 

למה צריכים מתקשרת

לא הרבה מבינים מדוע בכלל צריכים ללכת אל מתקשרת, ורק לאחר שהם נמצאים פנים אל מול פנים מול מתקשר או מתקשרת, הם מתחילים להבין מדוע לא מעט אנשים מוצאים כי מפגש כזה הוא בעל הערך שאותו הם מחפשים.

למרבה הצער לא מעט אנשים מסתובבים בעולם הזה מבלי שהם רואים את התמונה המלאה, ונדיר לראות אותה באופן כזה בזמן הווה, ולא בדיעבד, בזמן עתיד. אנשים אשר יודעים לתקשר הם כאלה אשר יכולים לחבר את האנשים הללו אל משהו יותר מורכב ומעמיק, ובכך להעניק להם ידע שאיתו נם יכולים לבחור האם לשנות את החיים הנוכחיים.

זה קשור אל תחושה של תקיעות ואל רצון גדול להתקדם הלאה אל עבר חיים יותר מאושרים, וברגע שבו מקבלים את הכלים הנכונים מגלים כי הפן הרוחני הוא אמתי, והוא כזה שחייבים אותו להבין ולהפנים כדי להגיע אל חיים הרבה יותר מספקים ומלאים.

אודות שרון קורן