» בניה ושיפוצים » עניין של פרסטיג'

עניין של פרסטיג'

אנשים יודעים היטב מה זה יוקרתי. אולי לא מהבחינה של שמות החומרים עצמם, כי רק אנשים אשר מתעסקים בדברים הללו באופן ישיר הם כאלה שיודעים לזהות את ההבדל שבין משהו איכותי ויוקרתי לבין אחר שיש לו גימורים של מוצר פשוט ובעל ערך נמוך יותר בסופו של דבר.

אולם, יוקרתי הוא דבר אשר מבחינת עיצוב יכול להיראות ביותר דרכים מאשר רק אחת, ולכן, כאשר חושבים על יוקרתי יכולים לראות כי אצל חלק יהיה מושג שכולל מוצרים באיכות של גימור מודרנית למדי, לעומת אחרים שיותר יתקבעו על חומרים כמו שיש איטלקי וזהב.

זה מה שהופך את הפעולה של עיצוב משרדים יוקרתי להיות מאוד מסקרנת במבחן של התוצאה, עם הרבה מאוד חומרים ואפשרויות של עיצוב שנמצאים מזמינים, בייחוד כאשר הכסף הוא משאב נדיב מאוד לעניין.

 

משרד יוקרתי שמחובר אל המותג

כאשר נמצאים בבית עסק זה חשוב מאוד כי האדם אשר נמצא שם יוכל לזהות את המקום גם כשאר לא רואים את השם של העסק מכל מקום, אלא פשוט עם השימוש בצבעים של הלוגו וכל העיצוב הזה אשר מתכתב באופן הכי ברור שיכול להיות עם מה שהעסק הזה מראה מבחינת תדמית.

עיצוב משרדים יוקרתי ומתוחכם הוא כזה אשר מסייע לערוך את החיבור הטבעי והלא מאולץ שבין סוג העסק לבין המקום שבו הוא נמצא מבחינת מראה המשרד, וככל שהעשייה הזו היא יותר מקצועית, כך רואים משרד שבו יש את החיבור הכי נכון אל המותג מכל הסביבה. גם באזור של הקבלה וגם באזור של המטבח, גם באזור של כל משרד פנימי ואפילו בכל השטח של הרצפה. כל פריט צריך להיבחר בקפידה ולסייע ליצירה של תמונה שלמה של יוקרה.

אודות שרון קורן