» בניה ושיפוצים » צבעות » בית בצבע הנכון

בית בצבע הנכון

התחום של הצבעים הוא כזה אשר חווה כל מיני שינויים עם כל מיני טרנדים אשר באים וחולפים ואת ההשפעה שלהם ניתן לראות בכל בית ובכל משרד. יש השפעות שהן בגדר של מראה קלאסי שטוב לכל שעה, ויש דברים שברור כי הם חלק מטרנד שמרגיש לא קשור אל כל מה שקיים נכון לעכשיו. איך מתוך רשימת צבעים ענקית מבינים מה ראוי לבחור מבלי שיהיה צורך לשנות כמה שנים לאחר כך? קראו את המאמר הבא.

 

הצבעים הפופולריים עכשיו

כאמור, יש טרנדים בעולם של הצבע, וזה לא ממש משנה אם מדובר בצבע של הקירות או בצבע של השטיח. הטרנדים יכנסו אל כל מקום /בו יש צבע, וזה הזמן שבו צריכים לבצע את הבחירה הנכונה בצורה שלא תיצור עבודה יותר מידי קשה בשינוי לאחר שהטרנד בא וחלף.

הבצע הכי פופולארי נכון להיום הוא אפור על כל גווניו, כאשר יש גם עניין של מרקמים עם היות הבטון חומר בולט שאותו מעבדים למשהו שאפשר לראות בתור משטח על גבי הקיר או כזה שנמצא עבור גוף של תאורה. האפור נמצא גם בשטיחים וגם בקרמיקה, וזה חשוב לדעת לשלב אותו ליצירה אחת חכמה.

 

בונים סכמה חכמה

איך בדיוק יכולים להימנע מהשתלטות עוינת של כל גווני האפור במקום אחד? על ידי יצירה של סכמה הבנויה משילוב של כמה צבעים שיכולים לכלול כמה גוונים של אפור לצד צבע אחר בכלל. אם לא ממש בטוחים מה לבחור מבין רשימת צבעים ארוכה, יכולים לנסות להיעזר באתרי חברה שמביאים אנקדוטות ומכשירים חכמים ליצירה של סכמה, או לפנות אל מעצב פנים שידאג לכל העיצוב מאלף ועד תו.

אודות שרון קורן