» קניות » אופנה » אישה יפה לערב אחד

אישה יפה לערב אחד

 

כולן היו רוצות להיראות כמו ג'וליה רוברטס בסרט האהוב "אישה יפה". אף אחד לא ממש רוצה לחשוב על עצמה בתור נותנת שירותים כמוה, אבל בהחלט הייתה רוצה לפגוש את הפאר הזה ולחיות חיים של יוקרה עם כרטיס אשראי שאיתו לכלוכית הופכת לסינדרלה לאחר קנייה מרוכזת של כל מה שאפשר.

האמת היא שלא ממש צריכים להיות עשירים כדי להיראות נהדר, ואין יותר מידי אירועים רשמיים שעבורם צריכים להתגנדר כל כך, אבל כשאר מגיעה ההזדמנות לעשות חסד עם הגוף, עבור רכישת שמלות ערב קצרות תל אביב היא המקום הכי מדויק, שם יש שמלות לכל אישה.

 

עובדים עם נתונים קיימים

אישה יפה היא כזו אשר יודעת לקבל את עצמה, עם כל החיובי והקצת פחות חיובי שקיים אצלה. הדרך להיראות נהדר באירוע קיץ עם שמלה קצרצרה לא מצריך דיאטה מהירה, אלא יותר חשיבה לגבי המקום שב ניתן למצוא שמלה מחמיאה לאישה. לא לנערה.

מכיוון שנשים משתנות לאחר הלידה, זה חשוב מאוד להבין כי עבור שמלות ערב קצרות תל אביב היא מקום אסטרטגי נהדר, שם יש גם שמלות בכל גזרה וגם את ההתאמה האישית לכל אישה כדי שהשמלה תהיה הולמת מכל כיוון עבורה.

הסוד הוא למדוד. לנסות כל גזרה עד אשר מבינים איזו הכי מחמיאה, כיל לא כל מה שרואים על גבי הקולב הוא כזה שנראה דומה לאחר שהבגד על הגוף מונח. אם צריכים מחטב, עדיף לרכוש מבעוד מועד אחד למדידה, כך רואים בצורה מדויקת ככל האפשר את השמלה שנרכשת במידה הנכונה.

אחרי כל זה רואים צילום נהדר שמעיד על כל ההשקעה שנעשתה, עם מראה שיכול להשאיר לג'וליה רוברטס אבק, לכל הפחות גרגר אחד…

אודות שרון קורן