» בניה ושיפוצים » לא מתקינים גדר חדשה

לא מתקינים גדר חדשה

עבור בתים פרטיים חלק ניכר מן ההשקעה הוא גם עבור האזור אשר סובב את הבית ולא רק האזור שנמצא פנימה. דבר זה מצריך היערכות נכונה שתביא בסופו של דבר אל יצירה של מקום שבו נעים מאוד לשהות, ונראה מרשים עוד טרם הכניסה אל הבית עצמו. אחד מכל אלה כולל גם את ההתקנה של גדר יפה ואת התחזוקה שלה לאורכה של כל שנה ושנה מחדש.

 

מתי הכי טוב לבצע את הצביעה

באופן די ברור הכי טוב לבצע עבודה של צביעה, בייחוד אם היא מתבצעת בימים של החורף בימים של שמש שבהם אין רטיבות לכמה שיותר זמן. כעת זו כבר שאלה של סיכון שרוצים לקחת עם צביעה בחורף, כאשר בחודשים הקצרים הללו יש מיעוט של ימי גשם והרבה יותר ימים של שמש יחסית די נעימה. הדבר הנוסף שאותו יש לקחת בחשבון הוא רטיבות שאינה טובה עבור הגדר במקרה של חלודה, וכאן כדאי להקדים את צביעת הגדר אל עבר הקיץ, טרם תחילת עונת הגשם הבאה.

 

איזה חומר יהיה הכי יעיל

החומרים של הצביעה שקיימים נכון להיום בשוק הם מאוד מוצלחים, וכן מותאמים בכל פעם מחדש עבור החומר והצורך המדובר. הבעיה היחידה שכל ההתאמה הזו יוצרת שורה ארוכה של צבעים על גבי המדף, דבר שיכול ליצור תחושה של בלבול לגבי הבחירה שיכולה להיות הכי טובה. עבור צבעית הגדר יש לבחור את הצבע קודם כל לפי החומר שממנה היא עשויה, ורק לאחר מכן להתקדם אל עבר הצבע הכי אהוב. יש לשים לב האם מדובר בצבע שמתאים גם עבור צביעה של חלודה בצורה ישירה, ובכך לקצר את זמן העבודה על הגדר אל המינימום האפשרי בדרך אל גדר צבועה לגמרי.

אודות שרון קורן