» פנאי » כולם צריכים פינה למנוחה

כולם צריכים פינה למנוחה

לפעמים, על מנת ליהנות משעה של מנוחה נעימה לא צריכים להרחיק אל עבר שדות מוריקים ופרחוניים כאשר לידם יש אגם. אם רק רוצים יכולים להפוך כל חלקת אדמה קטנה אל המקום הזה במדויק, עם יצירתיות ומחשבה מעמיקה. איך יכולים להפוך את האזור שמחוץ לבית אל חלקת אלוהים הקטנה? עוברים על הטיפים הבאים ויוצאים אל עבר המשימה הכי מהנה שבסופה מתענגים בכל יום מחדש.

רמז, זה מתחיל עם בחירה של פינות זולה יפות, ומתקדם אל כל מה שנמצא בגינה מטופחת שהופכת להיות האזור הכי מבוקש ואטרקטיבי בכל הדירה.

 

עושים מהפכה חיונית בגינה

גינה לא צריכה להיות מקום שומם, ובהחלט מדובר באזור שאותו אם רק מנצלים כהלכה, הופכים אל מקום שבו מבלים ונהנים מחיבור אל הטבע ואל אמא אדמה. איך עושים את זה בשלושה שלבים מהירים?

ראשית, מיישרים את האדמה, כי על משטח ישר הכי נעים לשבת או לשכב.

שנית, מחליטים איזה אזור יהיה עבור שתילה של צמחייה, ואיזה אזור עבור ישיבה עם ריהוט על גבי ריצוף ישר.

בין כל אלה תמיד נעים להניח חיפוי של דשא סינטטי, כאשר אותו יכולים לשים בין האזור של הצמחייה לבין האזור המרוצף.

רצוי כי יהיה אזור נוח לישיבה, ולכן בחירה מבין פינות זולה שנמכרות בכל מקום כמעט תהיה לפי מידה, ולא רק לפי סגנון אהוב במיוחד.

למשקיענים, הוספה של אלמנט של מים יעשה את הישיבה שם למשהו מרגיע במיוחד, עם מראה של מים ורעשים של פכפוך מים עדין לאוזן שמשדרג פי כמה וכמה את כל האווירה. יכולים ליצור אגם קטן, או להביא אלמנט של מים כמו מפל מים בנוי שאותו קונים כמעט בכל משתלה.

אודות שרון קורן