» בניה ושיפוצים » עולם שלם של שטיחים

עולם שלם של שטיחים

שטיחים הם חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו. הם כאלה אשר מעניקים מראה חמים בכל מקום שבו הם מונחים, והם יכולים להגיע במבחר רחב של דוגמאות וחומרים שאיתם כל שטיח מביא להתאמה הכי מושלמת באזור בו הוא מונח. בין כל אלה קיימים להם גם אריחי שטיח קטנים, שמהם יכולים להפיק יתרונות שלמים מלבד חיפויי רצפה נוחים.

 

שטיחים שקל לנקות

כאשר באים לרכוש שטיח הדבר שישר עולה אל הראש הוא העבודה של הניקיון אשר תתרחש בכל פעם בה השטיח יצבור לכלוכים של אבק ושאר דברים שמוצאים את עצמם על השטיח, בשל כוח המשיכה שממנו אין מוצא אחר מלבד למטה, אל השטיח היפה שנרכש במיטב הכסף.

מה כבר יכולים לעשות כנגדו? לא יותר מידי מלבד לבצע רכישה של אריחי שטיח שאיתם הכי קל לנקות קטנים מסוימים שמצריכים ניקיון, ובמקום להעביר ניקיון על כל השטיח כולו, פשוט לאתר את האריח הבעייתי ואותו להעביר ניקיון פרטני או להביא אחר במקומו.

 

שטיחים בדוגמאות להרכבה

כאשר שטיח מגיע בצורה של אריח, דבר זה אומר כי ישנה רמה גבוהה יותר של ורסטיליות שאותה ניתן להשיג על ידי הרכבה של כמה דוגמאות של שטיח באותו החלל המבוקש. לא צריכים לחפש אחר השטיח המושלם עבור כל מקום, אלא בשיא הפשטות והיצירתיות יכולים להרכיב ולחבר את כל אריחי השטיח שהכי אוהבים לכדי שטיח שלם אחד שיש בו את הדוגמא הכי מקורית מזו הבחינה.

משמע כי השטיחים הללו הם הדרך הכי טובה עבור מי שמחפש אחר שטיח מאוד ספציפי, שאת הדוגמא שלו לא ממש יכולים למצוא בחנויות אלא להשיג על ידי ביצוע של הרכבה והגשמה של החזון עבור החיפוי של הרצפה שיכול להיות לבית פרטי ובהחלט גם עבור משרד.

אודות שרון קורן