» בניה ושיפוצים » עיצובים עם אופי

עיצובים עם אופי

כאשר מבינים כי מה שמחפשים הוא לא תמונה של בית ממגזין דיור, אלא להביא אל הבית את העצמי של הדיירים על ידי יצירה של בחירות נכונות של צבע וריהוט, צריכים לחפש את המעצב אשר יודע לעשות זאת באופן הכי יצירתי.

אצל מעצבי פנים יצירתיות היא השם השני, כאשר לצידה יש את הניסיון בעבודה עם החומר, ההיכרות עם כל מיני סוגים של ספקים רלבנטיים ועבודה עם אנשים שלהם יש רצון מסוים שהם לפעמים לא ממש יודעים לבטא לפריטים ולתמונה סופית. השאלה איך הופכים בית אל מקום כזה שמרגיש שייך אל אותם הדיירים תגיע לפתרון על ידי שילוב של כל מיני אמצעים.

 

איך נותנים אופי לבית

צבע אהוב – לכל אחד יש צבע אהוב במיוחד שעושה לו נעים. אומנם בדירה חיים כמה אנשים שבהחלט יכול להיות שלכל אחד מאלה ישנה העדפה אחרת של צבעים, אבל כאן מגיעה מיומנות של יצירת סכמה יעילה של צבעים עם העדפות אישיות שיכולות להיות בחדרים האישיים של כל דייר ודייר שם. הצבעים הללו יכולים להגיע גם על היקרות וגם על גבי פריטים אחרים כמו מדפים, מוצרי טקסטיל ותמונות.

תמונות – אין כמו תמונות על מנת לתת את התחושה כי מדובר בבית של מישהו ספציפי. תמונות של רגעים מיוחדים יכולים להיות בסלון וגם בחדרי השינה ובכך להעמיק את התחושה של הבית ולא להיראות כמו דף חלק שבו יש חלל למגורים מבלי שירגיש שהוא יכול להיות מתאים לכל אדם, אלא בדיוק עבור האדם שהוא עוצב ע"י מעצבי פנים עבורו.

פריטי נוי – הדבר שגם בו יכולים לעשות שימוש הוא פריטי נוי אשר יכולים להיות קשורים אל טיול ששם הוא נרכש או אל טעם אישי שבאותה הזדמנות גם יוצר עוד אלמנט של קישוט והעצמת עיצוב רצוי

אודות שרון קורן