» בניה ושיפוצים » בניין נקי מבחוץ ולא רק מבפנים

בניין נקי מבחוץ ולא רק מבפנים

לשמור על ניקיון של משרד זה דבר אחד כאשר הניקיון צריך להתבצע באופן פנימי, אולם, כאשר הניקיון הזה צריך להיות מבוצע עבור ניקיון שלחלונות אשר נמצאים בגובה של בניין משרדים שכולו מצופה זכוכית העבודה היא הרבה יותר מורכבת ממה שחושבים.

ניקיון של כמות כה גדולה של חלונות היא בהחלט משימה שאותה צריכים להשאיר למקצוענים, ולצד זה חייבים להבין כי ניקוי חלונות בגובה היא לא משימה לכל חברת ניקיון אלא רק עבור כאלה אשר יש להן את כל ההסמכות הנדרשות כדי להביא אל תוצאות מבריקות בכל בניין רב קומות, בכל עיר.

 

איך מנקים חלונות בקומה גבוהה

הרבה מאוד אנשים רואים את זה כאשר הם חולפים על פני מגדל משרדים גבוה, כאשר אליו צמוד מתקן שאיתו יכולים לעלות ולרדת בין הקומות באופן שצמוד אל האזור החיצוני שעוטף את המבנה. הפעולה הזו של ניקיון חלונות בגובה היא לא פעולה שכל אחד יכול להחליט כי הוא מבצע באופן עצמי, וצריכים את כל הציוד הנדרש כולל ביגוד בטיחותי שנמצא על האנשים שמבצעים אל העבודה והכשרה שאותה הם בצעו עבור עבודה בגובה באופן תקני.

רק לאחר כל אלה יכולים להתקדם אל הפן היותר מקצועי של הניקיון, כאשר יודעים איזה ציוד הכי יעיל עבור עבודת ניקיון של חלונות של בניינים גבוהים, וזאת על מנת שהעבודה תתבצע גם באופן מהיר וגם תשאיר תוצאות מבריקות לכמה שיותר זמן עד אשר יעלה הצורך לבצע את העבודה הזו של ניקיון החלונות בשנית.

באופן די טבעי את העבודה רצוי לבצע מידי תקופה כדי לשמור על מראה נקי, ותמיד חייבים לוודא כי לחברה יש את כל ההסמכות הנדרשות כדי להשלים את הפעולה באופן מושלם וללא סיכונים מיותרים.

אודות שרון קורן