» מוטוריקה וכלי רכב » הגורמים שמשפיעים על עלות השכרת רכבי יוקרה

הגורמים שמשפיעים על עלות השכרת רכבי יוקרה

היציאה מתוך לימוזינה מול קהל של אנשים שצופים מהצד היא חוויה מלהיבה. זה גורם לכל מי שנמצא בתוכה להרגיש זוהר, ועושה את כל היום או הלילה לחוויה מפנקת. לכן אנשים מעדיפים לשכור רכבי יוקרה לאירועים הכי מיוחדים בחיים שלהם, כמו נשף י"ב או חתונה. זה משאיר רבים לתהות אם כי, כמה זה עולה לשכור רכב מפואר כזה לאירוע? הנה מבט על הגורמים השונים אשר המעורבים במחיר שאותו צריכים לשלם עבור ההשכרה.

  1. המיקום הוא הגורם הגדול ביותר. המחירים משתנים ממקום למקום ובמקרים מסוימים הם בדרך כלל זולים יותר מאשר להתנייד באמצעות מוניות כאשר יש לכם מסיבה גדולה עם נסיעה של כמה אנשים יחד. כדי לעזור לקבוע את המחיר, תחילה עליכם לקבוע כמה אנשים נמצאים באותה הסעה, כך שאתם יודעים מה גודל הרכב שרצוי לשכור.
  2. כיום, חברות מציעות שישה סוגים שונים של לימוזינות להשכרה. אתם יכולים לבחור בין קדילק או לינקולן, כמו גם מכוניות יוקרה נוספות. הם גם מספקים דגם מספיק ארוך עבור 6, 8, 10, או 12-18 נוסעים בכל פעם. האמר או  ג'יפ ארוך הם בין הגבוהים במחיר השכרת לימוזינה כי הזמינות שלהם מוגבלת. כאשר מחפשים נוחות מקסימלית, רצוי לשכור רכב בו יש מקומות ישיבה עבור אחד או שני אנשים יותר ממה שיש בנסיעה.
  3. מספר שעות בהן צריכים את המכונית הן גורם שמשנה את העלות. אצל רוב החברות יהיה ניתן להגדיר מינימום של שעתיים או יותר שעות של זמן ההשכרה. ההוצאות והעלויות הכרוכות בשירותי כלי הרכב גבוהות למדי, והשכרה במשך פחות משעתיים לא תכסה את העלויות, כאשר בעלויות אלה כלול הזמן להכנת הרכב והשכר עבור הנהג.
  4. בתקופות מסוימות של השנה ישנו ביקוש גבוה להשכרה של רכבי יוקרה, כגון העונה לנשף. אנשים רבים רוצים רכב כזה עבור נסיעה לנשף שלהם, ולכן זה נחשב לעונה של ביקוש גבוה, והמחירים בדרך כלל נוטים לעלות כמו גם זמן ההשכרה המינימאלי. אירועים אחרים, כמו חתונות, משפיעים גם על המחיר. אם כי בדרך כלל אתם יכולים לקבל עסקה עם חברה אם שוכרים יותר מלימוזינה אחת בכל פעם.
  5. השעות בהן משלמים עבור השכרת לימוזינה יכולות לכלול את השעות בהן אתם לא נמצאים בתוך המכונית. זה אומר שאם אתם רוצים לשכור מכונית לקחת אתכם לאירוע מפואר, בזמן שאתה באירוע, אתם תהיו אחראים לשלם על הזמן בו הלימוזינה מחכה לכם. הסיבה לכך היא כי ברכב לא ניתן להשתמש עבור אירוע או מצב אחר במהלך אותה תקופה, ולכן בזמן שהיא מחכה- אתם מחויבים על זה.

 

אם ניקח בחשבון את כל הגורמים המעורבים עבור השכרת רכב, דבר זה יכול לעזור לכם לענות על השאלה כמה זה עולה לשכור לימוזינות לאירוע. כאשר אתם רוצה להשתמש ברכב, שאלות של זמן השכרה, וכמה אנשים נוסעים ברכב משחקים תפקיד מבחינת המחירים. כאשר אתם משווים את זה להשכרת חדר במלון ללילה, אתם מבינים כי עבור שירות, איכות וחוויה נהדרת, אתם מקבלם מה שאתם משלמים עבורו.

אודות שרון קורן