» כללי » לגלגל ולהתגלגל

לגלגל ולהתגלגל

עבודה בעגלות היא פופולארית מאוד כיום בכל מקום בעולם, ובארה"ב בפרט. יש כיום חברות שעוזרות ומלוות לאורך כל התהליך

ישראלים צעירים רבים אשר רוצים להרוויח קצת כסף לאחר השחרור מהצבא, יודעים כי שוק העבודה הישראלי הוא מעט מוגבל. בין אם בוחרים בעבודה מועדפת או בעבודה רגילה, היכולת לעשות הרבה כסף תלויה בעיקר בכמות שעות בלתי הגיונית בחודש, בשילוב טיפים איכותיים. לכן, הרבה מאוד אנשים יוצאים לחפש עבודה בחו"ל ולראות שהרווחיות היא יותר גדולה והתנאים הם טובים בהרבה.

מבין כל סוגי העבודות העומדות בפני הישראלים הצעירים, אין ספק כי עבודה בעגלות היא המושכת ביותר. עבודה בעגלות היא למעשה עבודה מכירתית לכל דבר, במסגרתה מוכרים אותם אנשים בדוכנים ניידים ומרוויחים עמלות גבוהות על כל מכירה. העבודה הזו היא נפוצה במיוחד בארצות הברית, שם יש קהל עשיר במיוחד שמוכן להוציא הרבה כסף.

במרבית העבודות המכירתיות, נמכרים מוצרים קוסמטיקה וטיפוח בקניונים היוקרתיים ביותר בארה"ב. הקניונים בניו ג'רזי, ניו יורק, בוסטון ולוס אנג'לס מלאים, באופן טבעי, בקהל עשיר ומבוגר אשר מסתובב בקניון במטרה לטפח את עצמו. העבודה היא די פשוטה כאשר מוכרים לקהל שרוצה מאוד לקנות ולא מחשב את ההוצאות שלו.

יותר יתרונות מחסרונות

הרבה אנשים נרתעים ממעבר לעבודה בארץ זרה, ובמיוחד בארה"ב, שהיא רחוקה במיוחד שלא כמו אירופה, ויש בה אלמנט של אישורי עבודה. עם זאת, כיום יש חברות ייעודיות שמסוגלות לעזור וללוות את אותם אנשים בכל התהליך – מקבלת אישור העבודה, דרך הדרכות, התאקלמות וקידום כאשר החיבור הוא מוצלח.

עבודה בעגלות יכולה להיות מאתגרת ורווחית כאחד, ויש לא מעט דוגמאות של אנשים שיצאו לתקופה קצרה, אך ראו כי טוב ונשארו להרבה מאוד זמן. חשוב מאוד להבין שיש קשיים שקשורים למרחק, אך הטכנולוגיה כיום מאוד איכותית, אפשר להגיע לכל מקום בקלות ובסופו של דבר, היתרונות עולים כאן על החסרונות.

אודות ארנון פרידר