» בניה ושיפוצים » פותחים דלת אל העיצוב

פותחים דלת אל העיצוב

בית הוא מקום שבו יכולים לשים חפצים שמגדירים את החללים השונים שבו ולא יותר מכך, ובית יכול להיות מקום שבו הבחירה של כל דבר נעשית בצורה הכי משוכלת שאפשר גם על מנת לספק את השימוש הכי נוח שאפשר, וגם על מנת לספק את האווירה שמרגישה קשורה אל האנשים שקוראים למקום הזה בית בצורה הכי טובה ופרטנית שאפשר.

עיצוב של בית הוא לא רק כזה אשר כולל את הבחירה של רהיטים כמו הספות של הסלון או התמונה שתלויה על הקיר, כי בית יכול במידה רבה מעוצב גם על ידי הבחירה של דלתות פנים מעוצבות שכבר לא נראות כמו כל מה שהיה מיוצר בעבר.

 

נהנים לצאת ולהיכנס

זה נכון כי דלת במקור שלה היא הדרך הכי יעילה לחצוץ בין אזורים בצורה סופית על ידי הסגירה שלה, אולם דלת היא כבר כזו אשר נעשית בשימוש רק בחדרי שינה, וכבר אינה קיימת במטבח, למשל. ודלתות המיועדות עבור האזורים הפנימיים של הבית הן כאלה שיכולות להגיע עם תכונות רבות שמבודדות מרעד ועושות את ההגנה מפני רטיבות להכי יעילה שאפשר, ובין כל אלה, יש גם את העניין הזה של העיצוב שהוא הרבה יותר מבחירה של גוון לדלת אלא מגיע עם שלל של עיצובים שעושים יותר עניין.

עד כמה דלת אחת יכולה להשלים את העיצוב או לשדרג אותו אל רמה אחרת בחלל הפנימי של כל בית? העיצובים של היום מגיעים עם גוונים רבים מאוד לצד פרזול של ידיות ודוגמאות על הדלת עצמה שהופכות את כל הבחירה של דלת פנימית אחת למשהו מורכב במיוחד. מכאן כדאי להבין את הטעם האישי והשימוש הנדרש, ועם התקציב האישי לפתוח את הדלתות של הבית לעולם אחר של עיצוב.

אודות שרון קורן