» כללי » אטרקציה לכולם

אטרקציה לכולם

החופש הגדול מביא איתו חיפוש אטרקציות. כשרוצים לצאת מהקופסה אפשר ללכת על חדר בריחה איכותי עם הילדים וגם לחסוך בעלויות

בימי החופש הגדול מגלים הורים רבים בכל פעם מחדש, כמה הוצאות יש להם. זה מתחיל מכך שהילדים הולכים לקייטנות יקרות מכל מיני סוגים, וגם אם הם נשארים בבית, הם צורכים יותר אוכל וחשמל. מעבר לכך, הם דורשים ללכת לכל מיני אטרקציות אשר יעבירו להם את הזמן, אך האטרקציות הוותיקות הם כבר מוכרות ולא כל כך זולות.

ביקור באחד מפארקי השעשועים או המים יכול לעלות כמה מאות שקלים במצטבר ולכן, אנשים מחפשים משהו שהוא מעט שונה, ואם אפשר, קצת חינוכי יותר. כיום, יש טרנד גדול ונרחב מאוד בארץ של אטרקציה מסוג שונה – חדרי בריחה. חדרי הבריחה הם סוג של חדרי חידות מאתגרים שיכולים להעביר להורים והילדים צהריים או ערב של כיף משותף.

חדרי הבריחה מפוזרים ברחבי הארץ, אך דווקא בנתניה יש מקבץ מוגבר של חדרים איכותיים לכל המשפחה. יש, כאמור, מגוון די רחב של חדרים המותאמים לחבורות שונות. יש חדרים לילדים בלבד, חדרים למבוגרים בלבד וחדרי משפחות. המדרוג מושפע מהקושי של החידות וכמובן מהאופי של החדר, כאשר יש חדרים שהם מפחידים או מאתגרים מדי.

סיפור ותפאורה

מה שיפה בחדרים הללו זה התפאורה. היוצרים של החדרים מייצרים סיפור יפה, ומשתמשים בתפאורה ובשחקנים כדי להעביר את מלוא האפקט. אלמנט נוסף בבילוי שכזה הוא אלמנט העלויות, וכאשר מחפשים אחר חדר בריחה נתניה מחיר ועלויות רואים מגוון דרגות של תמחור, בהתאם לחדר.

דבר נוסף אליו שמים לב כאשר מבררים לגבי חדר בריחה נתניה מחיר לאדם, הוא שככל שמגיעים יותר אנשים לחדר, כך המחיר פר בנאדם יורד. כך כולם מנצחים – העלות היא נמוכה יותר מאטרקציות אחרות ויש ערך מוסף של לימודים ובילוי זמן איכות עם הילדים ולא בנפרד.

אודות ארנון פרידר