» כללי » להיזרק אחורה

להיזרק אחורה

פינות זולה מהוות פינות אירוח לא רשמיות ונוחות יותר עבור הרבה מאוד אנשים. הבסיס הוא ריהוט נוח ונעים

הטרנדים העיצוביים של בתים משתנים כל הזמן ומתעדכנים ברוח התקופה. כיום, הרבה אנשים רוצים להוסיף פינות זולה לבית, מכיוון שהם רוצים לתת הרגשה נינוחה ונעימה יותר בכל הבית. יש משהו שהוא קר ומנוכר בסלון, ובפינות זולה אפשר להרגיש הרבה יותר חופשיים ונינוחים ובאמת להרגיש בבית.

פינות זולה הן פינות בהן יש בעיקר הרבה מאוד רהיטים נוחים. זה מתבטא בספות שהן נמוכות במיוחד, פופים, ערסלים ושטיחים נעימים. המטרה היא שאנשים ישבו שם הרבה זמן וירגישו בנוח. לפעמים כיף פשוט להיזרק אחורה ולא "להתארח" בצורה רשמית. לכן, אנשים רבים הופכים את פינות הזולה לפינות האירוח שלהם.

כמובן שיש הרבה מאוד תוספות שאפשר להוסיף לפינות הללו, בדמות מקררים קטנים, תנורים, מאווררים ושולחנות אשר עליהם יהיה אפשר לשים את הפיצוחים. הפינות הופכות את האירוח להרבה פחות רשמי ולהרבה יותר אינטימי. הפינות נמצאות בדרך כלל בחלק החיצוני של הבית או החצר, אך כאשר הבית גדול מספיק, אפשר לייצר פינות זולה גם בחלק הפנימי.

לא פורמלי

פינות זולה נותנות אופציה של אירוח בלתי פורמלי שמתאים להרבה מאוד אנשים, ובמיוחד לצעירים. לא תמיד צריך להתלבש בצורה פורמלית ולהכין ארוחות גדולות. לפעמים כיף פשוט לצאת החוצה בערב נעים, להזמין פיצה, לשתות ולעשן. בדרך כלל, בפינות הזולה הרבה יותר קל להיפתח, לנהל שיחות עמוקות יותר ולהרגיש הרבה יותר נעים.

יש הרבה מאוד סוגים של פינות זולה ואפשר לבצע הרבה מאוד התאמות עיצוביות שיהפכו אותן לנעימות יותר. אפשר לבחור בצבעים שונים, לבצע הצלבות של צבעים ולבחור רהיטים מכל מיני סוגים וגוונים. כל אחד יכול למצוא את הפינה העדיפה עליו, אפילו אנשים שלאו דווקא מתחברים לקוסנפט של פינות זולה ומעדיפים אזורי אירוח רשמיים יותר.

אודות ארנון פרידר