» כללי » לרדוף ולתפוס

לרדוף ולתפוס

צעירים רוצים לעשות כסף רב בזמן קצר וקשה לעשות זאת בארץ. אופציה נהדרת היא עבודה בעגלות בארה"ב

המרדף אחרי הכסף משותף כמעט לכל האנשים. כולם רוצים להרוויח טוב בעבודות שלהם ולא לעבוד קשה מדי תמורת נזיד עדשים. שוק העבודה בישראל הוא די מוגבל, לבטח עבור אנשים צעירים שמסיימים את הצבא ורוצים לעשות קצת כסף לפני טיול או לימודים, ולכן, הרבה מאוד אנשים שוקלים את האופציה של עבודה בחו"ל.

ארצות הברית היא כמובן יעד מועדף עבור המון צעירים מכמה סיבות. ראשית, מדובר ב"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות", כאשר אפשר להצליח בה בגדול למרות שמתחילים בקטן. שנית, מדובר במעצמה הגדולה בעולם עם מגוון עצום של אטרקציות ודברים לראות ובנוסף, מחסום השפה והבדלים התרבות הם פחות רלוונטיים מאשר במקומות אחרים.

מבין כל האופציות שמציעה ארצות הברית לאנשים צעירים מתבלטת האופציה של עבודה בעגלות מכירות. עבודה בעגלות היא רווחית מאוד שכן אפשר לבחור את מקום המכירה ולבצע מכירות במקומות עשירים במיוחד. כך, אפשר לעשות המון כסף מעמלות בתוך זמן קצר ולהשיג את המטרה שלשמה הגעתם.

דילוג על הבירוקרטיה

המעבר לארה"ב כולל לא מעט בירוקרטיה, שבראשה הוצאת ויזת עבודה. כיום, יש חברות ישראליות מקומיות שעוזרות מאוד בכל הנושא הלוגיסטי. החברות מסייעות בהוצאת הוויזה, ואף עוזרות בשיכון והתאקלמות בחו"ל. מדובר בעבודה לכל דבר, בה אפשר להתקדם ולקבל העלאות ותנאים טובים יותר. בדרך כלל, המכירות הן של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, אך יש גם תחומים אחרים.

החברות הללו מורידות את הקושי הלוגיסטי, מה שמוריד צרה גדולה אחת, לצד הקשיים האחרים שכוללים מרחק מהמשפחה ומהחברים. בסופו של דבר, מרבית האנשים יוצאים, עושים כסף רב וממשיכים לטיול, או שחוזרים לאחר כמה חודשים הביתה כדי להתחיל ללמוד. זה מאוד משתלם ועדיף על האלטרנטיבות שמציע שוק העבודה בישראל, שברובן כוללות הגשת אוכל או שירות.

אודות ארנון פרידר