» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » שומרים על הגיר

שומרים על הגיר

רכב הוא דבר נהדר. הוא כזה שאיתו יכולים להגיע ממקום אחד לאחר בצורה מאוד מהירה, ולצד כל הדבר הראשוני הזה יש גם לא מעט אספקטים של פינוק אשר הופכים את הרכב לשלוחה של תקשורת נוחה שבו יכולים להאזין למוזיקה מהמכשיר הנייד, לנהל שיחות עם שליטה מהירה מההגה וגם לנהוג בצורה בטוחה עם כל המחשוב והבקרה החדשה.

ברכבים החדשים מותקנים גירים אוטומטיים שגם בהם יכולה להתרחש תקלה מסוג כזה או אחר, ועל מנת לשמור על הרכב מתפקד בצורה תקינה זה מאוד חשוב לשמור על מידה נאותה של ערנות ולהביא את הרכב לבדיקה כשאר הגיע הזמן או כאשר חוששים כי ישנה בעיה שבה צריכים במהרה לטפל. אותה הערנות היא כזו אשר הופכת נסיעה לדבר בטוח גם כן.

 

מטפלים ולא מתעלמים

יש אנשים בקבוצה לא קטנה אשר נוהגים לדחות כל סוג של משימה אל הרגע הבא לכל הפחות, ואם אפשר אל המחר המאוד לא נודע. חיים שכאלה הם מאוד בעייתיים מכיוון שבאמת לא יודעים מה צופה המחר, וכאשר אליו מעבירים עוד ועוד דברים מגלים כי מחר זה באמת לא אפשרי וכך חיים במסגרת מלחיצה שבה לעולם לא מספיקים לעשות דברים.

כאשר מדובר בטיפול ברכב זה מאוד חשוב להיות קשובים אל הוראות היצרן, בייחוד כשאר מדובר ברכב שעולה עשרות אלפי שקלים ובלא מעט מקרים בעלות שחוצה בקלות את מאה אלף השקלים עבור מכונית משפחתית די פשוטה. כאשר חוששים כי ישנה בעיה בגיר של הרכב, זה מאוד חשוב לפנות אל מקום שמטפל בתקלות גירים אוטומטיים בדגמי הרכב השונים, וכך יכולים לשמור על רכב תקין שאיתו נוסעים מבלי להיתקע איתו בדיוק ברגע הכי לא מתאים.

אודות שרון קורן