» בניה ושיפוצים » ציפוי יעיל על בטון

ציפוי יעיל על בטון

הבסיס הזה שעליו אנחנו הולכים בסביבה של הבית שהולך ונעשה יותר ויותר שונה ככל שנמצאים מחוץ לאותה הסביבה. באזורים שהם של בתי עסק יהי נפוץ לראות רצפה של פרקט או אפילו חיפוי על ידי שטיח מקיר לקיר, וככל שנמצאים במקומות תעשייתיים אזי כבר הרמה הגבוהה של השחיקה תציב אתגר בפני יצירה של בסיס איכותי שכן ישנה תנועה של רכבים, תנועה של אנשים ותנועה של פריטים שנמצאים בתזוזה בכל מקום.

המשטח הכי קשיח לאזורים רוויי תנועה הוא הבטון, כאשר גם עבורו חייבים ליצור סוג של ציפוי כאשר זה משתנה לפי האזור שבו אותו שימוש נעשה. את הציפוי מבצעים על ידי צבע לרצפת בטון שגם לו יש איכויות משל עצמו.

 

מחפים את הבטון בצורה יעילה

מה כל כך מיוחד בצבע אשר מיועד לבטון, ומדוע אם מדובר בחומר כה קשיח כמו בטון בכל צריכים לחפש ציפוי עבורו? במקרים שבהם הבטון הזה נמצא באזורים שבהם יכולים להשיג תועלת רבה מימוש בשכבה נוספת של צבע כמו באזורים של חנייה או מפעלים שונים מבצעים את הפעולה של צביעת הבטון עם צבע לרצפת בטו בצורה ייעודית, כשאר יש מבחר של צבעים אשר איתם גם משתנים להם הרכיבים.

ישנם צבעים לבטון אשר מאפשרים יצירה של שכבה עמידה ובעלת ברק מבריק וישנו צבע שמגיע עם הייבוש המהיר כאשר הוא מיועד עבור צביעה של כבישים ומדרכות בצורה שתישאר לכמה שיותר זמן מול חשיפה אל אלמנטים חיצוניים. השוני הזה מצבע אחד לאחר מאפשר לכל מקום להיות צבוע כהלכה, כי מלבד היות הבטון חומר קשיח במקרים רבים זה הרבה יותר נעים ועוד יותר איכותי למרוח שכבה נאה של צבע שמיועד לצרכים השונים של הרצפה.

אודות שרון קורן