» מימון » השקעה שצומחת במהרה

השקעה שצומחת במהרה

אם במזל טוב הצלחתם לחסוך סכום נאה של כסף או קיבלתם אותו בירושה, כעת מה שנותר הוא לשים את הכסף הזה בתור השקעה אשר מניבה בזכות ריביות נאות עוד ועוד גדילה של הסכום הזה ככל שהזמן חולף לו. הבעיה היחידה היא שכל מה שמוכר לאדם שלא מגיע משוק ההון הוא רק פיקדונות וחסכונות אשר מתבצעים מול הבנק, כאשר שם הריביות הן נמוכות ושואפות כמעט לאפס מאופס.

איך יכולים לראות עוד יותר מסכום הכסף המקורי הזה? הפתרון הכי נפוץ אצל בעלי הון חדשים וותיקים הוא העברת הכסף אל בית השקעות אמין ומוכר, שם מנהלי התיקים יוצרים את הפורטפוליו הכי רווחי שיכול להיות בהתאם לסכום ואל הצרכים של כל משקיע שם.

 

שומרים על הכסף בצמיחה

אולי זה נשמע לאנשים שלא מכירים את שוק ההון קצת מרתיע לשים שם את הכסף, בייחוד לאחר שמכירים היטב את ההיסטוריה ויודעים מה קרה ומה עדיין יכול לקרות לציבור רחב של משקיעים שלפתע גילה כי רוב או כל כספו נעלם.

אבל, כאשר מדובר באחד מאותם בתי השקעות אשר קיימים כבר זמן רב ומאחוריו עומדים שורה של אנשים שהם מן הבולטים ביותר בתחום עם ניסיון של שנים רבות במסחר, יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הכסף שהושקע רק ילך ויגדל, כאשר כל אדם חופשי להחליט האם להעביר את הכסף הזה אל בית השקעות מסוים שבו יש את כל מה שהוא מחפש מהבחינה של שירות והשקעה.

הרמה של בתי ההשקעות רק הולכת ועולה עם כל שנה, והמגוון של ההשקעות מאפשר לכל אדם לבחור בדיוק רב את המקום שבו הכסף עושה הרבה יותר מאשר "לשבת בצד"…

אודות שרון קורן