» משפט » דיני משפחה » טיפים חשובים למתגרשים

טיפים חשובים למתגרשים

גירושין הוא אחד הדברים הכי כואבים שיכולים לקרות לאנשים נשואים. בדרך כלל אנשים לא מבינים את החשיבות של הקשר ותלות הדדית שקיימת ביניהם עד שהם מופרדים, ואז מגיע הזמן שבו זוגות מתחילים לחשוב על פיוס רק לאחר שהגירושים כבר התרחשו. זה סימן חיובי מאוד כי זה אומר שעדיין ישנם כמה רגשות שנותרו להם. עם זאת כל אדם חייב להיות בטוח מאוד שהוא באמת רוצה לתת לנישואין הזדמנות שנייה, או ההפך, לכן חשוב לקבל כמה שיותר עצות לגבר המתגרש טרם הביצוע של החלטה לכאן ולכאן.

להלן כמה עצות שחשוב לזכור לפני שחושבים על חזרה לבן/בת הזוג

  1. יש לבדוק האם אתה רוצה להתאחד רק בגלל הילדים ? זה לא יכול להיות פורה מאוד אם ההבדלים עדיין קיימים להם שם. כל אדם חייב לזכור כי אם ההבדלים האמיתיים לא ימוינו מחדש לא יהיה בכך כל תועלת. במוקדם או במאוחר ילדים יידעו על הקשר הלא בריא של הוריהם אשר ישפיע עליהם לרעה.
  2. נסה לפתח את החברות מחדש. שכח את כל טינות העבר וכך יהיה קל יותר להתחיל מחדש כי אתם מכירים אחד את השני היטב. רבים יאמרו כי זוהי עצה חשובה מבין עצות לגבר המתגרש וזה הבוחר לנסות מחדש להישאר במערכת יחסים.
  3. הפיוס הוא הכל על תיקון ההבדלים בעבר והשלב הבא דורש הדרכה של איש מקצוע ללא הטיות. לשם כך עזרה של יועץ חשובה מאוד. לבני הזוג עצמם קשה למצוא את הפגמים ולכן מחפשים את עזרתו של אדם שלישי הוא תמיד טוב. יועץ יהיה לאתר את הבעיות המדויקות שצריך לטפל בהן. הוא / היא יסייעו לך לפתור את ההבדל בצורה כזו שלא יגרום כל בעיה שתצוץ מאוחר יותר.

אודות שרון קורן