» מוטוריקה וכלי רכב » מקופל הרבה יותר קל

מקופל הרבה יותר קל

יותר ויותר בני גיל הזהב משתמשים בקלנועיות, ואפשר לראות את זה בצורה די בולטת עם קלנועיות אשר משייטות להן באיטיות על פני המרחבים הציבוריים בעיר ובכפר. הנוחות שאלה מציעים עבור בני הגיל השלישי היא רבה ביותר, עם הגדלת האופן שבו הם יכולים לנוע ממקום אחד לאחר ללא המתנה לאוטובוס או הוצאות גבוהות כפי שקיימות עבור רכב פרטי.

הבעיה היחידה היא כאשר צריכים לשים את הקלנועית בצד והיא לא בשימוש, ואין ממש מקום שבו יכולים להניחה ללא כל חשש. בדיוק לשם כך יצא דגם של קלנועית מתקפלת שמציעה גודל קומפקטי ביותר שנותן תחרות הוגנת לכל השאר.

 

למה חשוב מנגנון הקיפול

ניידות פשוטה – זה לא קל להעביר את הקלנועית מן המקום שאליו יוצאים לדרך ואל המקום שבו מניחים אותה עד לשימוש הבא בתור. עבור אנשים אשר להם יש דירת קרקע כל העניין הזה הופך להיות די פשוט עם יציאה וחניית הרכב החשמלי הזה צמוד אל הכניסה של הבית. מה קורה כאשר הדירה היא בקומה שלישית או שביעית? במקרה כזה זה יכול לסייע במידה רבה כאשר ישנה מעלית רחבה, אבל כאשר היא לא מציעה מרחב נדיב מידי יכולה קלנועית מתקפלת להקל על כל העניין ולהיכנס אל כל מעלית ואפילו אל כלי רכב בדרך אל טיול.

חיסכון במקום – כאשר רוצים להניח את הקלנועית בבית, כי אין מקום אחר זמין, צריכים לחשוב היטב היכן היא יכולה להיות ללא חשש כי היא תפריע או תתפוס מקום חשוב יתר על המידה. במידה ומדובר בקלנועית אשר מגיעה עם מנגנון של קיפול היא למעשה הופכת להיות פריט הרבה יותר קטן שאותו יכולים לשים בדירה ללא כל חשש עד לשימוש הבא.

אודות שרון קורן