» קניות » צרכנות נבונה » משדרגים את חדר השינה

משדרגים את חדר השינה

עכשיו, כאשר חג הפסח נמצא במרחק של קצת יותר משבוע עדיין יכולים לעבור שלל של שינויים עבור הבית, וזאת מבלי להיכנס אל הוצאות גבוהות יתר על המידה. אפשר לצבוע את הבית, להתקין תמונה חדשה ואפילו לסגנן מחדש את חדרי השינה. לא מאמינים שזה אפשרי? קראו את הדברים הבאים ותראו עד כמה זה פשוט ומהיר להפוך חדר שינה משעמם וישן אל חדר שינה נעים שאליו מאוד רוצים להגיע לאחר שמסיימים כבר את כל המטלות של היום. כולל רכישה של מזרון במבצע וצבע חדש לקיר.

 

שכבת צבע חדשה

צבע הוא דבר אשר יכול לחולל את השינוי הנדרש בצורה מהירה וקלה. לא חייבים להתחיל ולהתחייב אל צביעה של קירות החדר, למרות שצביעה של חדר אחד בודד בהחלט לא צריכה להיות משימה שגוזל יותר מידי זמן, אלא רק מצריכה את הסבלנות לאדי צבע ולרענון של החדר עש לייבוש המלא. האלטרנטיבה הנוספת היא רכישה של טפט. הדבקה של טפט היא אינה מסובכת יתר על המידה, ולאחר כמה טיפים מאיש מקצוע יכולים להתקדם לבחירה של הדוגמא הרלבנטית לצד חומרי העבודה הנדרשים. אחרי שההדבקה הסתיימה העבודה כבר גמורה, ויכולים לחזור לישון בחדר לאחר אוורור קליל לכמה שעות שלו.

 

מיטה חדשה ונוחה

לצד הצבע הנהדר של חדר השינה זה יכול להיות מאוד נוח לשכר על גבי מיטה נוחה ויפה יותר גם כן. איך עושים את זה מהיר? בודקים את התקציב למשימה ויוצאים אל עבר חיפוש של מיטה שכוללת מזרן במבצע ומכילה את כל הנוחיות שאפשר במראה מעוצב למדי. חיפוש מהר אונליין יניב מספר של תוצאות יעילות שמהן בוחרים את אלה שניתן לקנות ולאסוף מיד.

אודות שרון קורן