» קניות » צרכנות נבונה » קונים במבצעים מזרונים נוחים

קונים במבצעים מזרונים נוחים

עכשיו, כאשר חג הפסח נמצא ממש במרחק של שבועות מספר זה הזמן המדויק שבו יכולים להספיק עוד כמה משימות של שדרוג הבית עם שלל של מבצעים שהספקים השונים עבור הבית מבצעים במיוחד לחג האביב. יש כאלה שמתמקדים בחדר אחד ספציפי, ואם זה חדר השינה אז בהחלט רצוי לעשות בדיקה של המיטה ולא על מנת לראות אם יש שם חמץ שמסתתר, כי אם לראות האם המזרן והמיטה הם כבר כאלה שלא מספקים את סביבת השינה הכי נוחה וכעת ישנה ההזדמנות לבצע התחדשות גם בפריט החשוב הזה. יש לא מעט מזרונים במבצע שנראים נוחים ומגיעים במחיר נהדר, ואם רוצים לבצע רכישה של מזרן חדש, זה הדבר שאליו יש לשים לב.

למה צריכים לשים לב

  • אחריות – אומנם כולם מציעים אחריות, אבל מאוד להתעכב על מה שמפורט באותה אחריות ומה מקבלים באותה מסגרת אחריות מלבד העניין של מספר השנים, שאצל רוב החנויות מדובר בעשר שנים בממוצע עבור כל מזרן. הסעיף הכי טוב שיכול להיות הוא לא רק של החלפה אל מזרן אחר או תיקון, אלא החלפה אל מזרן אחר לאחר תקופת הסתגלות שבה מגלים כי המזרן לא נוח.
  • יצרן – לא כולם מייבאים מזרונים מארץ ניכר, יש כאלה אשר מייצרים את המזרון בארץ. זה חשוב לבדוק היכן מיוצר המזרון לפני שמתפתים לרכוש מזרונים במבצע, מפני שמקום הייצור יכול במידה רבה להעיד על האיכות שמקבלים.
  • חומר – חומרים כמו קפיצים, ספוג, ויסקו ולטקס מופיעים בצורה תדירה אצל כל יצרן של מזרונים, אבל כדאי להתעכב על מנת לבדוק מה באמת מכיל כל מזרון כדי להבין האם מדובר במזרון שיעניק איכות מספקת בפועל ולא רק מראה נוח.

אודות שרון קורן