» בניה ושיפוצים » גינון » גינה מטופחת בבניין מגורים

גינה מטופחת בבניין מגורים

מפוח עלים 250 גינה מטופחת בבניין מגורים

זה לא קל להיות דייר בתוך בניין מגורים אשר נכון להיום יכול להיות כולל מאה דירות בממוצע. מדובר בכמות מאוד גדולה של דיירים אשר לכל אחד מאלה ישנן השגות משל עצמו לגבי איך הבניין צריך להיראות ועד כמה יש להשקיע מבחינה כספית על מנת לייצר את הסביבה הכי נעימה עבור הדירים והאורחים שמגיעים לבקר אותם.

הבעיות נפגשות בעיקר באזורים המשותפים שיכולים להיות חדר הדיירים, אזור החנייה המשותפת, חדר הכושר והגינות אשר עוטפות את הבניין כולו סביב. הרוב מסכימים כי צריכים ליצור גינה מטופחת, ועל מנת לעשות זאת בצורה הכי טובה צריכים חברת גינון שיכולה להגיע עם מפוח עלים כאשר אלה מצטברים להם ולגזום את הענפים כאשר העצים מאבדים את צורתם המסודרת.

 

שומרים על גינה נקייה

שמירה על גינה נקייה מסביב לבניין כולו היא פעולה לא פשוטה. צריכים לדעת אלו סוגים של צמחים הולמים כל אזור ואזור, ובהחלט צריכים לדעת כיצד לטפח את כל הצמחייה הקיימת על מנת שזו תיראה בהתאם בכל אחת מן העונות של השנה.

דבר זה מצריך עבודה עם גנן אשר יודע להגיע בשעה הנדרשת על מנת לגזום את הדשא שכבר צימח לכדי גובה לא נאה, ואפילו להתאים תאורת גינה נאותה שאיתה יכולים ליהנות מכל הטיפוח של הגינה בכל פעם בה יורדים על מנת להנעים את הזמן עם המשפחה בישיבה משותפת על הספסלים שליד אותה הגינה.

מלבד הידע הוא צריך להגיע גם עם כל הציוד הנדרש החל ממכסחת דשא יעילה ועד להפעלה של מפוח עלים בכל זמן נדרש כדי לשמור על המראה המטופח הזה בעונה שבה גוזמים את הצמחייה וכן בעונה של הנשירה…

אודות שרון קורן