» קניות » צרכנות נבונה » מדפים חזקים וצבעוניים

מדפים חזקים וצבעוניים

אם תסתכלו היטב תראו כי הם מעולם לא עזבו את השטח של הבית, ותמיד אפשר לראות בית שבו ישנם כאלה עמוסים לעייפה בהמוני ספרים מסוגים שונים. יש כאלה שאוהבים לבצע שימוש בהם רק באזור של המשרד ואחרים אשר מאוד מתגאים בכמות מהודרת שלהם באזור המיועד בצורה ספציפית לקריאה.

התקנה של מדפים היא דבר שחוזר מאות שנים אחורנית לזמן שבו הספרים הראשונים יצאו אל הדפוס ועברו אל הידיים של קוראים נאמנים, ועד לעצם היום הזה בעידן שמלא בטכנולוגיה, עדיין ישנם אנשים רבים אשר מתקינים מדפים בבתים שלהם שלא להניח עליהם חפצי תצוגה אלא ספרי קריאה על הסוגים האהובים עליהם.

 

מתאימים לכל שימוש

מידוף הוא פעולה הכרחית באזורים השונים של הבית כאשר גם באזור של המטבח ישנם ארונות עם מדפים, גם בחדר הילדים ישנם מדפים לחומרי הלימוד ולמשחקים, וגם בסלון ישנה מערכת מהודרת יותר של מידוף אשר איתו יכולים להציג כל מיני פריטים יפים כיאה לאזור של הסלון ואולי גם להניח את הספרים האהובים במידה ואין אזור אחר שבו יכולים למקם את כל ספרי הקריאה כולם. כל סוג של שימוש מצריך סוג של מדף, כאשר ישנו מלאי שלם של דגמים וחומרים שמהם עשויים המדפים בארץ ובעולם כולו.

 

מביאים מראה עם סגנון

הרבה אנשים מעדיפים כי המדפים שלהם ייראו טוב, אבל בראש ובראשונה הם מחפשים אחר כאלה שיכולים להציע את האמצעי הכי חזק שעליו יכולים להניח פריטים במשקלים שונים ללא כל בעיה שצצה בעקבות חומר לא איכותי דיו. לאחר שהבחירה של החומר נעשתה, רבים מתקדמים אל עבר הנושא של העיצוב כאשר יותר ויותר מחפשים אחר מדפים שגם יהיו יעילים אבל גם יוכלו להציע סגנון מבחינת עיצוב מסוים ולא ייראו גנריים.

אודות שרון קורן