» אוכל ומזון » הצעת נישואין רומנטית

הצעת נישואין רומנטית

אוכל בעידן המודרני הוא הרבה יותר חוויה מאשר תהליך שאותו מבצעים על מנת לשמור על הגוף בריא ונטול תחושת רעב. בזמנים שבהם ישנה נגישות גבוהה מאוד אל אוכל אשר במקרים רבים עובר תהליכים של העשרת הטעמים בכדי ליצור דרישה מוגברת עבורו, זה נעשה הרבה יותר קל לאכול דברים טעימים אבל את אלה שבאמת מביאים תחושה רעננה יותר אל בלוטות הטעם והריח כוללים את הצורך לשבת לארוחת שף מושקעת שאינה זולה.

מה קורה כאשר רוצים לשבת אל ארוחה מיוחדת שכזו עבור יום מיוחד גם כן שבו מעוניינים להציע נישואין לאחת והיחידה? לא כל אחד מעוניין לבלוט בצורה כזו מול אנשים זרים לגמרי, וכאן האפשרות של שף פרטי שמגיע אל מקום אינטימי יותר היא הרבה יותר נוחה.

 

ארוחת גורמה בשיא הפרטיות

אולי בסרטים זה מצטלם נפלא לראות כיצד שני אנשים מרוגשים לגמרי לאחר הצעת נישואין פומבית מול כל האנשים אשר נמצאים במסעדה שבה בחר הגבר לעשות את המעשה, אולם בפועל רבים הם הגברים והנשים שהיו מעדיפים להציע את ההצעה במיקום הרבה יותר אינטימי בצורה שמביאה את הזוגיות למקום יותר נוח לפעולה הלא פשוטה הזו של הצעת נישואין…

במיקום שכזה יכולים לבחור האם להביא חברים טובים או בני משפחה קרובים בלבד, ועם ארוחה שמכין שף פרטי ברמה הכי גבוהה ששף יכול יכולים להוציא את הטבעת ולהתקדם אל עבר הצעת הנישואין כאשר רק האנשים שרוצים שיהיו עדים למתרחש אכן יהיו חלק מכל זה. לא צריכים להרגיש נבוכים מול קהל סועדים זר ובהחלט יכולים לבחור בדיוק את המנות שיודעים שהיא אוהבת ואת סוג האלכוהול בכוס שיעשה את ההצעה למשהו הרבה יותר פשוט עם כל ההתרגשות שבעניין.

אודות שרון קורן