» קניות » צרכנות נבונה » קונים ג'קוזי משומש

קונים ג'קוזי משומש

מי היה מאמין כי כיום לכל אדם יש טלפון סלולרי, וכי אותו טלפון סלולרי יהיה למעשה עמדה שלמה שדרכה יהיה אפשרי לתקשר עם כל אחד בעולם ולקבל ולהעביר מידע בצורה הכי מהירה ונוחה שיכולה להיות? אומרים כי הדור של היום מפונק, אבל העובדה היא ששלל של מוצרים שאולי היו בגדר בלתי אפשריים נכון להיום נחשבים בתור ברי השגה עם ירידה הולכת וגדלה של מחירים וזמינות רבה שמאפשרת רכישה בכל ארץ כמעט.

זו גם הסיבה אשר בגינה יכולים לראות בתים מאובזרים לעייפה בשלל של מוצרים חשמליים חכמים ויעילים, והסיבה אשר תהפוך ככל הנראה גם פריט יוקרתי כמו ג'קוזי לדבר זמין מאי פעם. שוקלים לרכוש ג'קוזי לגינה יד 2 לאחרונה? קראו את הדברים הבאים.

החסרונות של רכישת מוצר יד 2

  • עלות עבור הובלה – מה שצריכים לקחת בחשבון עבור כל סוג של פריט יד 2 אשר רוכשים מאדם אחר ומגיע בגודל שלא נכנס ברכב הפרטי הוא כי יהיה צורך וודאי לממן עלות של הובלה מנקודה אחת עד לנקודה שבה רוצים למקם את הרכישה. את העלות הזו משלמים גם כאשר רוכשים ג'קוזי חדש לגמרי.
  • עלות עבור התקנה – כאשר מסירים את ההתקנה של ג'קוזי מהמקום שבו הוא נמצא צריכים למעשה לבצע התקנה מחודשת שלו במקום החדש. התקנה ברוב המקרים מצריכה מתקין שמגיע עם עלות נוספת.
  • עניין של היגיינה – זה לא נעים להשתמש בג'קוזי שכבר היה בו שימוש. תמיד זה עדיף לרכוש מחדש פריטים שכאלה ובכך לקבל את המשטח הכי נקי שיכול להיות, גם אם ג'קוזי לגינה יד 2 מגיע בעלות מופחתת בחצי…אחרי הכל רחצה היא פעולה שצריכה להיות הכי היגיינית שאפשר ואת זה משיגים עם מוצר חדש לגמרי בלבד.

אודות שרון קורן