» ביטוח » ביטוח רכב » איך מוזילים את ביטוח הרכב

איך מוזילים את ביטוח הרכב

כאשר מבצעים רכישה של רכב פרטי חייבים לפי חוק גם ליצור ביטוח חובה אשר מגן על בעל הרכב ועל הסובבים אותו במקרים של תאונות שבהחלט יכולות להתרחש. העלות של ביטוח חובה היא די דומה בין חברה אחת לאחרת אבל כאשר מבצעים הוספה של ביטוח מקיף העלות כבר הולכת וגדלה אל סכום של כמה אלפים עם שינוי של הסכום באופן משמעותי בין חברה אחת לאחרת. איך בדיוק יכולים לדעת כמה עולה ביטוח מקיף לרכב פרטי ומה בדיוק יכולים להיות המשתנים אשר הופכים את הביטוח הנבחר למשתלם ביותר? קראו את הדברים הבאים טרם הבחירה של ביטוח אחד על פני האחר.

 

דרכים להוזלה של הביטוח

  • השוואת מחירים – הדבר הראשון שצריכים לעשות טרם הבחירה של ביטוח מקיף לרכב הוא התקשרות עם חברות ביטוח שונות שיכולות לתת את ההצעה שלהן, כאשר צריכים לקחת בחשבון שפרמטרים שמשפיעים על המחיר הם גם כאלה שלא ממש ניתן לשלוט בהם כמו סוג הרכב והגיל של הנהג כולל שנות ניסיון על הכביש בתור נהג. לאחר שמקבלים את הצעות המחיר שניתנות פר נהג, יכולים להתחיל ולהבין את העלויות ולהתקדם אל עבר המחיר הכי טוב.
  • משא ומתן אסרטיבי – זה לא מספיק לקבל את הצעת המחיר מכל חברה של ביטוח, אלא צריכים לדעת לעבור על פני ההצעה ולהסיר משתנים שרק עולים יותר כסף ללא כל צורך וכן לדרוש את המחיר הכי טוב שאפשר לקבל מאותו נציג ביטוח שענה לשיחת הטלפון. עם גישה אסרטיבית ובדיקה מקיפה של פרטי ההצעה יכולים להתקדם אל עבר הצעת המחיר הכי טובה ולדעת כמה עולה ביטוח מקיף בצורה פרטנית לכל נהג של רכב פרטי.

אודות שרון קורן