» משפחה » אירועים משפחתיים » רעיון ליום הולדת

רעיון ליום הולדת

אומנם יום הולדת יש רק פעם בשנה, אבל הורים תמיד מחפשים בכל פעם שכזו כיצד להפוך את היום המיוחד הזה למשהו שממנו הילדים יצברו חוויות מהנות שאותן יזכרו עוד זמן רב קדימה. ההשקעה היא לאו דווקא כזו אשר צריכה להתבטא בהשקעה כספית גבוהה אלא יותר בהשקעה שהיא על ידי חיפוש אחר הרעיון הכי מתאים לכל ילד והדרך הכי יצירתית להביא את הרעיון הזה לידי ביטוי בפועל ביום ההולדת עצמו.

כך, למשל, אם בוחרים נושא של יום הולדת פיראטים לבן או לבת, צריכים לחשוב כיצד יכולים להפוך את הנושא הזה לברור ומובן מצד אחד, ולגרום לכל הילדים להיות שותפים פעילים בנושא הזה באירוע יום הולדת עצמו. איך עושים את זה? קראו את הרעיון הנפלא הבא.

 

גולגולות ותיבת אוצר

מה אומר להורה הרעיון הזה של פיראטים? הרי פיראטים הם למעשה שודדי ים אשר לרוב מגיעים עם כובע משלהם, משקפת, רטייה לעין ומפה של חיפוש אחר אוצר אבוד. בין כל אלה יש ים שלם של חוויות אשר כוללות מסלול שבו צריכים ללכת וגולגולות ישנות של אנשים שכבר לא ממש הצליחו לאתר את האוצר, אולי אפילו קרב חרבות נועז בין פיראט אחד לאחר…

הפקה של יום הולדת פיראטים צריך לכלול את האלמנטים הבאים בצורה כזו או אחרת, כאשר את הילד שחוגג את יום ההולדת אפשר להלביש בתור פיראט ואת החברים עם אביזרים של פיראטים גם כן. קישוטים מעול הפיראטים טובים עבור עיטור הקירות, ומתנות עבור הילדים יכולים לכלול תיבות קטנות של אוצר שבהן ישנם מטבעות שוקולד טעימים ואהובים על כולם. את ההפעלות ניתן לעשות עם מפה לתיבת אוצר, בשילוב של תחרויות בין קבוצות שונות.

אודות שרון קורן