» משפחה » משפחה חדשה

משפחה חדשה

כולם כמעט כורעים תחת הנטל של הגירושים, ואם אין הון רחב שאיתו יכולים כל הצדדים להתנהל לכל הפחות בצורה כספית תקינה, קרוב לוודאי שתעלינה סוגיות של כסף שמפריעות לניהול משק הבית מן הרגע שבו מוכרזים הגירושים בצורה רשמית. לא מעט נשים אומרות כי גברים אינם משלמים את החלק שהוטל עליהם לשלם על ידי המדינה לאחר הגירושין על מנת שהן תוכלנה להמשיך ולהעניק לילדים את כל הצרכים שלהם ללא כל חוסר, אולי מלבד זה הרגשי שמגיע ברגע בו הבית לא מתפקד בצורה המוכרת.

אולם, גם גברים רבים מזדעקים ומציינים כי הם נמצאים במערכת יחסים כספית מתמשכת עם בית שהם כבר לא גרים בו, וכל ההוצאות הכספיות מצטברות לכדי מועקה אמיתית שלא מאפשרת תנאי מחיה נאותים בתור חיי רווקים או אפילו לפרק ב'. בין כל אלה ישנן כמה עצות לגבר המתגרש שעדיין צריכים להכיר כדי להבין אל תוך מה נכנסים בתהליך של גירושים.

 

כל העצות כולן

אפליות קיימות לצד של הנשים שיכולות להיות שבויות של בעל שמסרב להעניק גט, של גברים שנאלצים לשלם סכומי עתק עבור אישה שהייתה רגילה לתנאי חיים גבוהים על ידי הבעל והילדים שבמקרים רבים מקבלים את הסערה הרגשית הזו בצורה הכי טראומתית. איך בדיוק יכולים ליישר את כל הקווים הללו ולדאוג כי כולם יצאו מרוצים? עצה מספר אחת בסדרת עצות לגבר המתגרש אומרת כי לעולם לא כולם יכולים לצאת מרוצים.

גירושים "טובים" מורכבים מסדרה של פשרות שאותן חייבים לעשות על מנת להתקדם הלאה ולא להישאר תקועים במסכת ייסורים של גירושים שאינם מסתיימים, וכן על מנת להעניק לילדים את האפשרות להשתקם מהשלב הקשה הזה ללא יותר מידי צלקות רגשיות.

אודות שרון קורן