» קניות » השוואת מחירים » נהנים ממחיר מפנק

נהנים ממחיר מפנק

אנשים עובדים מאוד קשה למחייתם, ועם יוקר המחיה אשר קיים בארץ ישראל הקטנה זה נראה כי לכל הוצאה ישנה חשיבות יתרה עם בחירה שצריכה להיות מאוד מושכלת בין רכישה של דבר אחד לבין ההחלטה לדחות או לבטל לחלוטין את הרכישה של דבר אחר.

אומנם אנחנו חיים בעידן שבו ישנם פינוקים רבים שאפילו הישראלי בעל ההכנסה הממוצעת והמינוס בבנק לא מונע מעצמו, וכאשר מדובר בהשקעה ניכרת עבור רכישה של דירה שבה ישנה גינה לתפארת, זה ברור כי אותו אדם גם ירצה לעשות את כל השיפורים הללו אשר הופכים את הגינה לגן עדן עלי אדמות. לכן, כאשר רוצים פינוקים כמו ג'קוזי, יש כאלה שמעדיפים לחפש אחר ג'קוזי לגינה יד 2 על מנת לצמצם עוד את ההוצאות.

 

מצמצמים הוצאה ולא מוותרים על ההנאה

ראיתם את השכן עם מרצדס יפהפייה, הוא גר בדירת קרקע עם גינה רחבת ידיים ואפילו שדרג את הגינה עם ג'קוזי לגינה? דעו כי ישנם אנשים רבים אשר לא מונעים מעצמם פינוקים אלא מחפשים אחר הדרך הכי חכמה ליהנות מבלי להוציא סכומי עתק. איך עושים את זה חכם? קונים מרצדס שהיא לא חדשה אלא משנתון שהוא אפילו של כמה וכמה שנים אחורה, מחפשים אחרי דירה שהיא אולי רחוקה יותר מאזור המרכז ורוכשים ג'קוזי לגינה יד 2 שעולה הרבה פחות מאשר הרכישה של ג'קוזי דומה מן החנות עצמה.

ישנה שורה ארוכה של צעדים שבהם יכולים לנקוט על מנת להיהנות קצת יותר מהחיים הללו, וכדי שלא להתחרט רגע לפני שהמסך הסופי יורד, זה חשוב לבדוק עד כמה באמת חוסכי במקומות הנכונים ועד כמה טורחים קצת יותר ליהנות מבלי לשלם באופן מלא את המחיר…

אודות שרון קורן