» תיירות » שייט » אילת של מים ושמיים

אילת של מים ושמיים

אחד המקומות היותר אהובים על הישראלים בתור מקום שבו הם יכולים לצאת לנופש נעים הוא האזור של אילת, אשר למרות העובדה כי היא נמצאת במרחק רב מאזור המרכז היא יכולה להציע מחירים מאוד משתלמים עבור שלל של מוצרים שנמכרים במחיר שאינו כולל מע"מ כמו בכל יתר הארץ, ואת החופים הכי מרהיבים שיש לארץ להציע עם צלילה אל עולם של חיים שלמים מתחת למים.

יחד עם כל העניין של העלויות היחסית גבוהות של יציאה אל עבר העיר הדרומית ביותר בארץ, עדיין מדובר במקום מופלא שבו יכול כל ישראלי לבחור האם הוא יוצא אל מסע של שופינג זול ומשתלם, יציאה אל הפלגה באילת שעל המים או יציאה אל חופשה שכוללת בעיקר בטן- גב כל היום.

 

מקום מושלם ליציאה להפלגות

למה לצאת אל הפלגה דווקא באילת, הרי בארץ ישנם עוד חופים נהדרים אשר בהם ישנה מרינה בה עוגנות יאכטות מפוארות ומהן ניתן לצאת אל שייט לא פחות נהדר. הסיבה העיקרית היא השילוב הקסום הזה שבין המקום שבו באמת יכולים לראות במים צלולים את כל האלמוגים והשונית הנפלאה של חוף אילת, ויחד עם זאת להיות בעיר שהיא לכל הדעות עיר נופש עם סממנים מאוד ברורים של אזור בתי מלון וטיילת רחבת יריעה שבה אפשר לצאת לטיול נעים עם נופים נהדרים של הים.

יציאה אל עבר הפלגה לאילת מחופים אלה מאפשרת לא רק ליהנות מהנופים הנהדרים, אלא לנצל את הימצאות האנשים באזור של ים על מנת לקפוץ אל צלילה נהדרת עם ציוד מקצועי או לצאת אל עבר ספורט ימי אחר שאותו הפלגות רבות מספקות גם כן. אם מעדיפים ארוחה נהדרת ומנוחה, גם זה אפשרי לגמרי והכל נתון לבחירה האישית של כל נופש ונופשת.

אודות שרון קורן