» נשים » נשים בונות עתיד

נשים בונות עתיד

זה לא פשוט להיות אישה בעולם הזה. נכון, המעמד של האישה השתפר לאין שעור מהמאה הקודמת למאה הנוכחית, אולם עדיין ישנם פערים ברורים ביותר בעולם של האישה לעומת העולם של הגבר שעליהם נשים רבות מנסות לעמול על מנת לקבל את מה שמגיע להן באופן שווה ערך.

חלק מן ההבדלים נעוצים בעובדה כי נשים רבות נעדרות לתקופה ארוכה שבה הן מקימות משפחה, עם צרור של בדיקות במהלך ההיריון וכמה שבועות של חופשת לידה לאחר מכן. ההתמודדות ממשיכה גם אל עבר השנה הראשונה כולה מכיוון שתינוקות בגילאים צעירים נוטים להיות חולים יותר, בפרט אם הם חשופים לתינוקות רבים בתינוקיה. זה מה שמביא נשים רבות להיות עצמאיות, כאשר ישנה צמיחה רבה בבחירה של קורס בניית ציפרוניים עבור התחום הספציפי הזה בשנים האחרונות.

 

השקעה משתלמת בטווח קצר

עם יוקר המחיה שהולך ונותן את אותותיו בעשור האחרון זה כבר נעשה די ברור כי הנשים לא יכולות שלא לצאת אל שוק העבודה, וגם אם מדובר בהוצאות כבדות עבור השארת הילדים במסגרות מסודרות, עדיין ברגע בו אישה מצליחה לייצר מסגרת עסקית שתייצר לה מספיק כסף הדבר יהיה חיובי וחיוני למשק המשפחתי שלה.

יציאה אל קורס ציפורניים לא מצריכה זמן למידה ארוך בהשוואה לתחומים רבים אחרים שנלמדים עבור תואר, אלא את זמן ההתמקצעות שלאחר קורס בניית ציפרוניים עצמו. ההתקדמות היא מהירה בהתאם ליכולת להביא נשים להתלמדות יחד עם היכולות האישיות לשווק את העסק החוצה ולהביא עוד ועוד נשים שנשארות בתור לקוחות קבועות לאחר שהן מוצאות את המניקוריסטית המועדפת עליהן. ההשקעה מחזירה את עצמה בצורה שיכולה להביא הכנסה שרק הולכת וגדלה, ועם העסק העצמאי כל אישה יכולה לבחור לעצמה את הזמן שהיא רוצה להקדיש לו מבלי לפגוע באיכות חיי המשפחה גם כן.

אודות שרון קורן