» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » יותר מעוד נסיעה

יותר מעוד נסיעה

נסיעה היא דבר שכל אדם שיש לו רכב מבצע מידי יום ביומו. אם זה בדרך אל העבודה ואם זה בדרך להוצאת הילדים מהמסגרות שבהן הם נמצאים עד לשעות הצהריים המוקדמות או המאוחרות. יש אנשים אשר בוחרים לרכוש כלי רכב שמשרת את המטרות העיקריות בצורה מספקת עם חיפוש אחר עלות תועלת הכי טובה, בעוד אחרים יכולים להרשות לעצמם לרכוש מכונית שהיא הרבה יותר מאשר דרך נוחה לנסיעה ממקום אחד למשנהו, אלא חוויה מפנקת בפני עצמה.

מה עושים כאשר אין סכומי עתק על מנת לבצע רכישה של רכב אשר עולה כמה מאות אלפי שקלים ולקבל מושב נהג שאותו ניתן לחמם רק על ידי לחיצת כפתור? פונים אל עבר השכרת לימוזינה ושאר מכוניות יוקרתיות לקראת אירועים מיוחדים.

 

היעד הבא הוא פינוק

כאשר נמצאים ברכב כמו לימוזינה לראשונה באמת שלא יכולים לעצור את ההתלהבות גם אם לא ממש דוגלים בהוצאות גבוהות עבור עולם שהוא ברובו חומרני. מדוע? כי העבודה על המכונית היוקרתית הזו היא לגמרי בגדר מלאכת מחשבת אשר מביאה את השיא של תכנון וגימור של כלי רכב שמגיע עם מידות נדיבות והרבה מאוד פינוקים שהופכים את הנסיעה למשהו שהוא יותר מן היעד הסופי שלו.

השכרת לימוזינה היא פעולה שאולי לא מבצעים על בסיס קבוע, אלא יותר בתור משהו מפנק לאירועים מיוחדים, וזו בדיוק הסיבה הכי טובה לשכוח לכמה רגעים מהיעד שאליו נוסעים אלא ליהנות מן הדרך המופלאה שבה יש המון מקום לכל הנוסעים, השתייה המפנקת שבה יכולים להתפנק כולם כי ישנו נהג פרטי והאלגנטיות הזו שגורמת לכולם להביט ברכב שחולף על פניהם בנסיעה נעימה שפשוט אין דומה לה.

אודות שרון קורן