» תיירות » נופש עם הופעה

נופש עם הופעה

עד כמה שזה יכול להיות נהדר לצאת אל עבר חופשה משפחתית שבה קיים מתחם שלם שבו הילדים יכולים להעביר את הימים הפנויים של החופשה בזמן שההורים נחים להם על ספת שיזוף ושותים מרגריטה צוננת, כל חופשה משפחתית היא כזו אשר גוזלת המון אנרגיה מהורים שככל שהילדים שלהם בגילאים צעירים יותר כך העבודה שהם צריכים לבצע במהלכו של הנופש היא מעייפת ביותר.

התחושה בתום הנופש היא כזו שמצריכה חיבור של ההורים אל אינפוזיה שתחזק אותם, וזה אומר כי גם להם מגיע חופש משל עצמם, ללא ילדים אלא רק עם כל מה שהם אוהבים לעשות בתור אנשים בוגרים. אז במקום לחפש אחר דילים שכוללים בריכה וים, למה לא לצאת ולהגשים חלום עם דילים להופעות בחול שאיתם באמת יכולים ליהנות ולצבור אנרגיות חיוביות?

 

מנצלים את ההזדמנות בנופש

לא יצאתם אל הופעה בחו"ל טרם לכן? אפילו לא להופעה של זמר בינלאומי אשר הגיע סוף כל סוף אל ארצנו הקטנה? אתם בהחלט לא יודעים מה אתם מפסידים מכיוון שהופעה שבה מביטים בצורה בלתי עקיפה בזמר אהוב שומעים עד כמה שהקול שלו הוא באמת נהדר והמוזיקה אשר מנגנת הלהקה היא כזו שמרעידה את כל הגוף זה דבר שבהחלט שווה להצהיר עבורו על ימי חופש נוספים ולחפש אחר סידורים לילדים בימים שבהם נעדרים מן הארץ.

גם הורים צריכים למלא את המצברים שמהלכו של קיץ שבו הילדים באמת יכולים לגמור כל טיפה קטנה של סבלנות וכוח, ואם יוצאים אל עבר דילים להופעות בחול, פשוט מנצלים את ההזדמנות שבה יש באותו הטיול גם הופעה וגם שופינג, וחוזרים אל הארץ שמחים ומלאי אנרגיות טובות עד לספטמבר המיוחל כל כך.

אודות שרון קורן