» נשים » העצמת נשים » מתנה לגבר לט"ו באב

מתנה לגבר לט"ו באב

כל ט"ו באב זה קורה מחדש, המוני זוגות נערכים עם רכישה של כרטיסים למופע של זמר שהם מאוד אוהבים, נכנסים אל ספא שבו הם יכולים להתפנק עם עיסויים שפשוט מרגיעים את הגוף ומרגישים נפלא ויוצאים אל מסעדות מומלצות שבהן כבר מראש כל הצוות נערך בצורה מיוחדת עם אווירה רומנטית שמתאימה לערב מלא באהבה.

מה שלגמרי לא חייב לחזור על עצמו הוא ההמתנה של האישה לקבלה של מתנה לכבוד יום האהבה העברי על מנת להבין עד כמה היא אהובה. הרבה בשל העובדה כי גברים רבים נוטים לשכוח את היום הזה ולבלבל אותו עם ט' באב או עם יום האהבה הבינלאומי, אבל יום האהבה העברי יכול לקבל את התפנית עם מתנה מסוג שעון ארמני לגבר שאותה לשם שינוי מעניקה האישה, לגבר שאוהב אותה.

 

גם הנשים יודעות לפנק

ט"ו באב נמצא מעבר לפינה, וזו הזדמנות נהדרת גם לנשים להראות עד כמה הן מרגישות אהובות על ידי הגבר שלהן, ועם רכישה של כל מיני פינוקים להרעיף אינסוף של אהבה שאפילו יכולה לכלול זר רומנטי של פרחים. הרי ממש לא חייבים בעידן המודרני שבו אנחנו חיים לחכות עד אשר הגבר ייזכר כי אכן מדובר בט"ו באב ויקנה בזמן הנכון את המתנה הנכונה עבור זו שהוא אוהב ובוחר לאהוב כל יום מחדש.

כי אפשר גם אחרת, ועם הראש המאוד יצירתי של האישה, אפשר לתכנן בצורה הכי מפוארת שיכולה להיות ערב רומנטי עם ארוחה במסעדת שף, עם שלל של מתנות מפנקות כאשר ביניהן נמצאת גולת הכותרת שכוללת שעון ארמני לגבר שכל גבר לגמרי ישמח לקבל, לכל אירוע שלא יהיה.

אודות שרון קורן