» משפחה » אירועים משפחתיים » אירוע בכל עונה

אירוע בכל עונה

ארגון של אירוע יכול להיות דבר מאוד מורכב, בייחוד כאשר אין כל ניסיון מהעבר בתכנון של אירוע קטן או גדול. הדברים הולכים ונעשים יותר מורכבים כאשר מדובר באירוע שאותו עורכים שלא באולם אירועים מסודר מכיוון שאז צריכים לדאוג לכל הספקים שגם מביאים את כל הציוד הנדרש לאירוע החל מן השולחנות ועד למפיות שנמצאות על כל שולחן שכזה.

למרבה המזל, ישנם ספקים של השכרת ציוד לאירועים בהרצליה ובשאר המקומות שרלבנטיים למיקום של האירוע אשר מולם ניתן לדאוג לאספקה של ציוד עבור אירוע קטן של מאה איש ואירוע גדול של שמונה מאות איש לפי הצורך האישי של כל בעל שמחה. באופן שכזה יכולים להיות רגועים כי הכל מתקיים מול מקור אחד שמביא את הדברים החיוניים לאירוע, אבל מה שצריכים לשים אליו לב הוא התאמת הציוד הזה לעונה של השנה מכיוון שמזג אוויר קר או חם ללא כל אמצעי של יצירת איזון של הטמפרטורה והגנה יעילה ממזג האוויר מוריד את הרמה של האירוע.

התאמת האירוע לעונת הקיץ

·         אמצעי הצללה – כאשר חוגגים אירוע במקום פתוח שלא מוקף בארבע קירות ותקרה, צריכים לחשוב בצורה מאוד ברורה לגבי מזג האוויר שעתיד להיות באירוע ולארגן אמצעי הצללה מחברת השכרת ציוד לאירועים בהרצליה על מנת להגיש לאורחים אווירה צוננת ונעימה ולא שלל של קרני שמש שיכולות להעיב על התחושה של האירוע החגיגי.

 

·         אמצעי לקירור – בימים של הקיץ המאוד חם צריכים לצוות אל אמצעי יעיל של הצללה מפני השמש גם אמצעי אשר יכול להעניק הרגשה שהיא פחות חמה ולהוריד קצת את הטמפרטורה של המקום עם השילוב של אוהל ומיזוג שמיועד ספציפית לאירועים שנערכים במקום חיצוני.

אודות שרון קורן