» תיירות » כדורגל אירופאי משובח

כדורגל אירופאי משובח

ענף הכדורגל הוא אחד הוותיקים וגם אחד מאלה שעבורו אנשים מסביב לכל העולם יוצאים אל מסעות על מנת לזכות בצפייה במשחק מרהיב שבו שחקנים ברמה הכי גבוהה שיש בתחום יוצאים במטרה ברורה לנצח את הקבוצה היריבה. מאז שהשמיים הפתוחים מאפשרים לצאת אל עבר משחקים שכאלה בעלות שהיא מאוד משתלמת, ישראלים שאף בקרבם נמצאים לא מעט אוהדים מושבעים של קבוצות בינלאומיות מאירופה מחפשים אחר דילים שכוללים חבילות ספורט לברצלונה שם תמיד אפשר ליהנות ממשחק כדורגל מן המשובחים שקבוצה אירופאית יכולה להציע.

חולמים על כדורגל

ברצלונה היא במרחק של כמה שעות בודדות של טיסה ישירה מישראל, ועם מחירים מאוד נמוכים של טיסות יחד עם לינה במלון בדירוג טוב יכולים למצוא גם כמה כרטיסים למשחק של הקבוצה הקטלונית האהובה ולצפות במשחק שעד עכשיו היה אפשר לראות רק דרך מסך הטלביזיה בלבד.

אחרי ההבנה כי חייבים לזכות בצפייה חיה במשחק של ליגה אירופאית, מה שנותר הוא רק להבין איך בדיוק האצטדיון הענקי מחולק בקאמפ נואו על מנת להזמין את הכרטיסים שיהיו הכי קרובים שיכולים להיות לשחקנים האדירים הללו, מבלי להגדיל את נפח עלות החבילה בצורה ניכרת מבין שלל חבילות ספורט לברצלונה שמוצעות לזמן הקרוב.

מתי הכי כדאי לטוס למשחק

 

כמובן שהזמן הכי אידיאלי לטוס למשחקי כדורגל בברצלונה היא העת בה ישנם המשחקים בין הקבוצות היותר חזקות בליגה האירופאית(קלאסיקו, ליגת האלופות), אבל יש לשים לב כי לעיתים ישנה הושבה סינית באצטדיון הכדורגל הענקי בברצלונה שאז הכרטיסים יהיו אחד מעל לשני ולא בצמידות כפי שכולם רגילים לראות ולהכיר. מוכנים לשלם את המחיר עבור משחק יקר יותר? שימו לב כי הכרטיסים במיקום נוח וכי אלה מקוריים ולא מזויפים על ידי רכישה מאתרים מהימנים.

אודות שרון קורן