» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » חשיבותו של קודן רכב

חשיבותו של קודן רכב

מי מאתנו לא נתקע פעם עם הרכב כי הקודן לא מגיב, או יותר גרוע קיבל טלפון מאשתו כי היא שכחה את הקוד של הקודן

 

הרכב שלנו, הוא הדבר היקר ביותר לנו והנכס שעלינו אנחנו שומרים יותר מכל. אנחנו משקיעים סכומי כסף אדירים בשמירה על המכונית לטובת תחזוקה שוטפת וביטוחים במקרה של תאונה או גניבה.
אחד מהכלים הקיימים ברשותנו במקרה של גנבה הינו קודן הרכב, אשר מרתיע גנבים בניסיון גנבת הרכב.
יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הקודן עשוי להוות בעיה, במקרה של שכחה של הקוד, או במידה והקודן מפסיק להגיב ואתם לא יכולים להניע את רכבם, לציין כי בדרך כלל מקרים אלו קורים במצבים שאתם הכי ממהרים בין אם זה להגיע בזמן לישיבה דחופה, או להספיק ולהוציא את הילד מהגן.

במקרים אלו, עליכם לנסות ולמצוא דרך לעקוף את הקודן הקיים ברכבם במטרה שתצליחו להתחיל את הנסיעה ליעד שאליו אתם אמורים להגיע. לציין כי ביטול קודן לרכב הינו פעולה שחשוב שתתבצע על ידי איש מקצוע מיומן ואיכותי ואין סיבה לנסות ולבצע אותה בעצמכם. במידה ואתם ללא ניסיון או ידע בתחום אתם עלולים לגרום לנזק למערכות החשמליות ברכבם.

לציין כי בשל האקלים השרוי באזורינו תקלות בקודן הרכב הינן דחופות יותר, בעיקר בשל מזג האוויר החם השורר בשגרה. בשל כך תופעה של ביטול קודן לרכב הפכה להיות תדירה יותר ואנשים רבים מסתייעים באנשי מקצוע על מנת לעקוף ולפתור בעיה זה.

 

השקעה משתלמת

במידה וישנה תקלה בקודן הרכב, מומלץ לפנות לאיש מקצועי איכותי ובעל ניסיון בתחום, לטובת טיפול בתקלה. לציין כי כלי הרכב שלנו הוא משמש אותנו בכל פעולה ביום יום וחשיבותו ידועה לכולנו.
אנו רוצים להימנע מכל תקלה אפשרית ברכב ולהסתייע באנשי מקצוע איכותיים.

 

עלות המשוערת של איש מקצוע בטיפול בקודן הינה משתנה בהתאם למספר רב של משתנים, בין אם מדובר בסוג הרכב, סוג הקודן ועוד. 

אודות ארנון פרידר