» פנאי » מסתכלים מעלה

מסתכלים מעלה

טרמפולינות הן תוספת מבורכת לחצר הבית. מעבר לפעילות הספורטיבית, מדובר בפעילות נחמדה למשפחה ולחברים. רק שימו לב לכללי הזהירות

משחקים שונים מיועדים לגילאים שונים. ברוב המקרים, משחק שמתאים לילד בן 3, אינו מתאים לילד בן 9 וההפך. לכל דבר יש מגבלת גיל, למרות שישנם דברים שמחזיקים לעד. כולם, ללא יוצא מן הכלל, אוהבים לקפוץ על טרמפולינה ולהרגיש בשמיים לכמה דקות. קפיצה על טרמפולינה מושכת כל כך כי היא מגדילה את ההנאה ממשהו שהוא גם כך מהנה – קפיצה לגובה. לכן, כל אחד, בכל גיל, יכול להרגיש בשמיים כשהוא עולה על טרמפולינה.

הרבה אנשים מחזיקים היום טרמפולינה מקצועית בחצר להנאתם ולהנאת ילדיהם ואורחיהם. כשבוחרים טרמפולינה מקצועית חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולהבין שיש הבדלי איכויות בין הטרמפולינות. ראשית, חשוב מאוד לשים את הבטיחות בראש ולדאוג לקבל רשתות ביטחון וקפיצים חזקים שלא ייקרעו. ללא אמצעי הבטיחות הללו, יהיה קל מאוד להיפצע כאשר עפים לגובה של שלושה מטרים באוויר.

שנית, גם למשטח הקפיצה עצמו יש הרבה אפשרויות וצריך למצוא את המשטח האיכותי ביותר, זה שיחזיק בכל מזג אוויר, ולא יקרע תחת משקל רב. החנויות המקצועיות והאיכותיות נותנות גם לבחון את המוצר לפני הקנייה שלו, כך שזהו גם נדבך חשוב נוסף בעניין. בנוסף, משך האחריות על המוצר הוא חשוב, שכן מדובר במוצר שמופעל עליו לחץ פיזי באופן די אינטנסיבי.

לשדרג את המסיבה

 

קפיצה בטרמפולינה תהיה תמיד פעילות כיפית, שאפשר לארגן סביבה מסיבת ילדים ביתית. אין ילד שלא ישמח לקפוץ בטרמפולינה וליהנות מחוויה די ייחודית עם חבריו. אפשר לקפוץ יחדיו, לבצע תרגילים ולהשתפר עם הזמן. זוהי פעילות ספורטיבית ועדיפה על פעילויות אחרות כמו הזמנת ליצן או קוסם, שהפכו כבר לפעילויות די בנאליות ושכיחות בהרבה מאוד מסיבות יום הולדת. רק זכרו, עדיף לבצע את כל הקפיצות והפעילות לפני האוכל…

אודות ארנון פרידר