» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » מציפים את הכביש

מציפים את הכביש

ליין קיה 2017 הוא אטרקטיבי בדיוק כמו קודמיו. רכבים יפים, בטוחים ובמחירים נוחים המתאימים לכל סוגי האנשים והמשפחות

למרות התחזיות האופטימיות והעבודות הרבות שנעשות כדי לפתח מערך תחבורה ציבורית אפקטיבי, הכבישים בישראל ממשיכים להיות עמוסים. החשיבה היא שמערך התחבורה הציבורית בנוסף ליוקר המחייה יוציא אנשים להשתמש באוטובוסים ורכבות, אך ההפך הוא הנכון. המערך הוא לא אמין, לא עובד טוב, צפוף ולא נוח. לכן, אנשים נשארים על הכביש ואם כבר נשארתם על הכביש, כדאי שתתחדשו ברכב טוב.

אחת המכוניות הפופולאריות בישראל בשנים האחרונות היא הקיה. לקיה יש מספר רכבים שזוכים לאהדה גדולה בישראל. קיה פיקנטו למשל, הייתה המכונית הנמכרת ביותר בישראל בשנת 2013 ו-2015. הסיבה היא פונקציה של מחיר, בטיחות, והתאמה לקהל הישראלי על שלל גווניו. לקיה יש פשוט רכבים שמתאימים לכל סוגי האנשים – רווקים החיים בערים צפופות, משפחות אוהבות טיולים וגם רכבי מנהלים ורכבי יוקרה. גם בליין 2017, הסיפור יהיה דומה.

קיה 2017 הוא ליין שמציג את אותם מכוניות טובות, אמינות ואהובות, עם כמה שדרוגים מגניבים ומעניינים. קיה פיקנטו הקטנה והקומפקטית נמצאת שם, קיה נירו – הקרוסאובר ההיברידית הראשונה גם כן שם וכמובן גם קיה ספורטאז' המפוארת, קיה פורטה, ריו, סורנטו והשאר, רק מחכות לכם באולמות התצוגה.

שירות כולל

חשוב להבין שכאשר קונים קיה מליין קיה 2017 מקבלים שירות מלא שכולל גם גישה למוסכי קיה. המוסכים המורשים הללו עושים הכל – ממכונאות כללית, חשמל ודיאגנוסטיקה, דרך מחסן חלפים וטיפול בבעיות מיזוג ועד פחחות וצבע ואביזרים משלימים. אפשר למצוא הכל, להוסיף הכל ולהיות בטוחים שהרכב בידיים טובות.

 

גם השנה הכביש צפוי להיות עמוס, אז למה לא למלא אותו בסטייל, עם אחד מרכבי קיה 2017 אשר ממלאים את הכבישים גם כך. הרכב הפופולארי צפוי להיות גם השנה בראש רשימת המכירות וזה גם בזכות הסטייל, הבטיחות והחדשנות, אך גם בזכות השירות.

אודות ארנון פרידר