» טכנולוגיה » לסבתא יש גלגלים

לסבתא יש גלגלים

זה כיף לצאת אל טיולים משפחתיים. באופן הזה מוציאים את הילדים הקטנים והגדולים מן השגרה המשעממת של מסכים אלקטרוניים ומאפשרים להם לצאת אל פעילות שיכולה להיות אקטיבית ברמה כזו או אחרת ולהביא אל העולם שלהם הרבה יותר ממה שהטבע מסביב מאפשר בצורה שבמקרים רבים א לא מצריכה השקעה או חיבור אל שקע חשמלי.

מה קורה כאשר אל המשפחה הגרעינית הזו רוצים להוסיף גם את הסבתא היקרה שאחרת הייתה יושבת לצד כל הילדים בכסא הגלגלים שלה? ברוב המקרים לא כוללים את סבא וסבתא בטיולים מעין אלה מכיוון שאין מספיק מקום ברכב על מנת להניח גם את כסא הגלגלים אשר ברוב המקרים הוא גדול מידי ולא יכול היכנס בתא המטען. לא כך המקרה כאשר לוקחים כסא ממונע שכבר מגיע עם מקסימום אפשרות קיפול.

טיול עם סבתא

כמה נהדר זה יכול להיות לצאת גם עם סבתא אל מרחבי הטבע הפתוחים כאשר כבר מיום ליום גדלים להם האזורים אשר מונגשים גם עבור אנשים שנמצאים על גבי כסאות גלגלים. מה שנותר הוא רק למצוא את כל אחד מן המקומות האלה ולצאת אל טיול משפחתי שבו לא משאירים אל סבתא מאחור רק בשל העובדה כי אין מקום לכסא הגלגלים.

 

הודות לקדמה אנחנו יכולים לבחור אחד מבין שלל של דגמי כסא ממונע שאחד מהם יכול להתאים בצורה מושלמת אל תא המטען הכי ממוצע שקיים אצל כל משפחה בארץ. עם הכסא סבתא היקרה תוכל לנוע בצורה עצמאית בשטח ולמקם את עצמה היכן שרק נוח לה ולא להישאר שבת נוספת בין ארבע קירות רק משום שכסא הגלגלים שלה לא ממש מאפשר רמה גבוהה של ניידות בשטח.

אודות שרון קורן