» תיירות » טיולים בעולם » חוויה משודרגת

חוויה משודרגת

הרבה אמנים מגיעים לארץ בחודשי הקיץ, אך הגדולים באמת טרם הגיעו. אם רוצים לראות את קולדפליי וביונסה, צריך לרכוש חבילות הופעות בחו"ל

תקופת הקיץ בדרך כלל מביאה איתה גל של אמנים גדולים מארצות הברית אל אירופה וגם אל ישראל. עם זאת, בעקבות כל מיני סיבות, הן פוליטיות והן לוגיסטיות, יש הרבה אמנים שמעדיפים לדלג עלינו ולהמשיך מסקנדינביה ומערב אירופה, אל עבר המזרח ולהמשיך לאסיה. לצערנו, לא ראינו בארץ הרבה הופעות גדולות כמו אלו של קולדפליי, אד שירן, ביונסה (שכבר קבעה וביטלה כמה פעמים) וברונו מארס, שנחשבים, בין השאר, לאמנים הגדולים בעולם.

נכון, אמנם קיבלנו את בריטני ספירס וג'סטין ביבר, ואל לנו להרגיש מקופחים, אבל נראה שחלק מהקהל פחות מתחבר לאלו שבאו ויותר היה רוצה לראות את אלו שדילגו. הדרך היא לא קשה כמו שחשבתם, לא עם חבילות הופעות בחול אותם קל להזמין בקלי קלות דרך הארץ. אותם חבילות נותנות ללקוח הכל. מהטיסה בארץ, דרך מלון ועד הסעות להופעה, תוך כדי שהכרטיסים כבר אצלו ביד.

החסרון הגדול בטיסה לחו"ל וקנייה שלא דרך חברת נסיעות, הוא החשש התמידי שלא נמצא כרטיס לקנייה, נאלץ לשלם עליו הרבה כסף או לחילופין, נגלה שעבדו עלינו ושילמנו כבר על כרטיס שלא קיבלנו או לא נקבל. כשמזמינים חבילות הופעות בחול דרך חברת נסיעות בארץ, הכרטיסים ביד, יש עם מי לדבר בכל בעיה ותחושת הביטחון היא גדולה.

יותר נעים וקל

 

בעוד בארץ יש רק את פארק הירקון כמקום גדול להופעות, בחול יש הרבה מאוד אולמות, פארקים ומגרשים המשמשים להופעות ונראה שהתמורה לכסף היא יותר גדולה שם. רואים יותר טוב, מגיעים יותר בקלות והחוויה היא נעימה יותר מהארץ, פה הכל קשה, לא נוח ולא זול. לכן, אם רוצים ליהנות מהופעה טובה, הדרך הנכונה ביותר היא לטוס ולראות אותה בחו"ל, כשהאופציות הן בדרך כלל מאוד אטרקטיביות וכוללות מדינות כמו גרמניה, הולנד, אנגליה ואפילו ארה"ב אם אתם רוצים באמת להשקיע.

אודות ארנון פרידר