» תיירות » טיולים בעולם » היידה קטאלוניה

היידה קטאלוניה

ברצלונה הפכה להיות אחת מהקבוצות האהודות בישראל. יש לא מעט חבילות ספורט לעיר האטרקטיבית הזו, כדי לראות את אחת הקבוצות הטובות בעולם

בישראל חיים הרבה מאוד "חולי" כדורגל אירופי. לאור הרמה הדי ירודה בליגה המקומית, אנשים רבים אוהבים לצפות בכדורגל מהליגות הגדולות והטובות בעולם ולהתפעל. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים נוסעים למשחקים בספרד, אנגליה וגרמניה ונראה שזה הפך להיות משהו מאוד סטנדרטי בשוק התיירות הישראלי.

אחת הקבוצות האהודות בישראל, אם לא האהודה ביותר, היא ללא ספק ברצלונה. אנשים התאהבו בקבוצה המרגשת הזו, שהיא ככל הנראה העשירה והגדולה בעולם. עם כוכבים כמו לאונל מסי, לואיס סוארס, ניימאר ואנדרס אינייסטה, הקבוצה מציגה כדורגל שוטף ומרגש, עם הרבה שערים, ונמצאת בכל שנה במצב בו היא מתמודדת על כל התארים. לכן, הרבה מאוד ישראלים מחפשים חבילות ספורט ברצלונה כדי לצפות בפלא הזה.

נראה שדווקא הישראלים טסים למשחקים בחו"ל הרבה יותר מאירופים אחרים, המעדיפים חופשות אחרות. האירופים שונים מאיתנו גם בכך שהם מזמינים חופשות זמן רב מראש, בעוד אנחנו אוהבים לחכות עד הרגע האחרון. במקרה של ברצלונה, אי אפשר באמת לדעת חודשים מראש איפה היא תהיה, ולכן, הישראלים מרוויחים במקרה הזה.

סמנו את אפריל ומאי

הליגה הספרדית נוטה להיות מרגשת מאוד וגם השנה הכל הוכרע במחזור האחרון. היריבות של ברצלונה עם ריאל מדריד היא היריבות המפורסמת בעולם והכרטיסים למשחק הזה מרקיעים שחקים. כשמחפשים חבילת ספורט ברצלונה אפשר לסמן בעיקר את חודשים אפריל ומאי, אז משוחקים המשחקים החשובים והמכריעים גם בליגה הספרדית ובליגת האלופות.

 

עם זאת, המשחק מול ריאל מדריד, המכונה גם "אל קלאסיקו" הוא המשחק הגדול ביותר וכל חובב ספורט צריך להיות בו לפחות פעם אחת. אלפי ישראלים יוצאים מדי שבוע לברצלונה למשחקים של הקבוצה הקטאלנית ונראה שמשחק בקאמפ נואו, האצטדיון הביתי של הקבוצה, הפך למשהו שכל אוהד כדורגל חייב לחוות.

אודות ארנון פרידר