מכליאים רכבים

איך אתם מגיעים אל מקום העבודה בשגרה היומיומית? האם אתם נאלצים כל יום מחדש להתפלל כי לא תתרחש איזו שהיא תקלה מכנית ברכב או שאתם מגיעים עם הרכב של החברים כי בן או בת הזוג עם הרכב המשפחתי?האם אתם מרוצים מכל מה שהרכב המשפחתי מעניק לכם, או שרק עכשיו אתם מתחילים להבין את רמת ההוצאות החודשיות עבור דלק לאחר שהילדים הצטרפו אל הבית הזה וכעת אתם כבר משפה שזקוקה לכלי רכב גדול וחסכוני יותר?

היבואניות של כלי הרכב מנסות בשנה האחרונה למצוא את הרכב האחד אשר יביס את כל היתר ויביא את הדגם של מכונית משפחתית שעונה על כל הציפיות. בחירה של מכונית היברידית מעולם לא נראה נכון יותר.

קרוסאובר שנותנת יותר

למה דווקא מכונית היברידית? מפני שהרמה של ההוצאות החודשיות לא הולכת לרדת עם יוקר מחיה שרק הולך וגואה לו בשנים האחרונות, מפני שהמודעות כלפי השימוש בדלק שרק הולך ואוזל לו ונמכר במחירים מופרכים לא ממש מסייע לסביבה או לכיס של משפחה ממוצעת. בחירה של מכונית היברידית מאפשרת ליהנות מכל מה שיש לרכב משפחתי להציע בשילוב של עיצוב בסגנון קרוסאובר שנעשה בזמן האחרון לחביב ביותר על הקהל הישראלי הממונע.

 

מעבר לכך, נסיעה בתוך מכונית שהיא היברידית יכולה להיות הדרך להבנה כי כל מכונית אחרת אשר פועלת עם דלק בלבד היא כזו שלא רק עושה הרבה יותר רעש, אלא גם אינה מאפשרת ליהנות מן הנסיעה עצמה. מכונית שהיא גם קרוסאובר בעיצוב וגם היברידית במפרט מביאה את העולם החדש אל הבית של כל משפחה, ומה נותר הוא רק לראות איך השינוי הזה מביא לחיסכון חשוב בכיס האישי ולניקיון של הסביבה במרחב הציבורי.

אודות שרון קורן