» בניה ושיפוצים » תחזוקה של משרד

תחזוקה של משרד

מה אתם רואים כאשר אתם נכנסים אל משרדים של בית עסק ששם אתם רוצים לבצע עסקה או לקבל סוג מסוים של שירות? אחד מן הדברים שחשובים עבור קבלת רושם ראשוני חיובי בכל בית עסק הוא הרמה של הניקיון שקיימת במקום, עוד יותר כאשר מדובר במקום מתחום ההארחה וההסעדה.

קל לראות האם הרצפה היא כזו שמבצעים בה פעולה של שאיבה או שטיפה מידי יום ביומו ולראות האם ישנם סימנים של אבק בכל רחבי המשרד ועל פני החלונות בצורה די מהירה. מה יכולים לעשות על מנת לשמור על המראה הנקי שגורם ללקוחות לגבש דעה חיובית על כל סוג של עסק שאליו הם נכנסים פעם נוספת בשל כך? לבצע ניקיון משרדים בעבר בתל אביב על ידי שירות חיצוני, לאחר שהסתיימה העבודה והמקום פנוי לעבודה יסודית של ניקוי.

מנקים אחרי שהולכים

אחת מן הפעולות היותר נדרשות במשרדים שפזורים להם בכל רחבי הזירה העסקית שהיא תל אביב, היא זו של הניקיון שאותו מחפש לעצמו כל בעל עסק בזמינות של שעות הערב מכיוון שאלה הן השעות בהן כל העובדים כבר אינם והלקוחות גם כן. רק לאחר שכל אלה לא נמצאים ניתן להביא את כל הציוד הנדרש עבור הניקיון היסודי, ולא זה השוטף שאותו ניתן לבצע גם כאשר ישנם לקוחות רבים בשעות הפעילות של בית העסק התל אביב, בייחוד כאשר ערמות הזבל מצטברות להן ברמה די מהירה.

 

עבודת ניקיון משרדים בערב בתל אביב היא בדרישה גבוהה כדי שלאחר תום העבודה יהיה אפשרי להגיע אל כל אזור שדורש פעולת ניקיון מבלי להפריע אל העבודה השוטפת. מה שנותר הוא רק לאתר את החברה האידיאלית עבור המשימה וליהנות ממשרד נקי לשמעי כל בוקר מחדש.

אודות שרון קורן