» קניות » אופנה » השמלה של חנל'ה

השמלה של חנל'ה

עוד בתור ילדות מלמדים אותנו כי אין כמו שמלה מהודרת שבה יכולים להרגיש ממש כמו נסיכות שאותן רואים בכל האגדות, בסרטים ובסדרות אהובות על המוני בנות בכל רחבי העולם. זה נכון כי כיום יוצרים כמה שיותר דגש לגבי היות הגיבורות של הסרט, הנסיכות, נשים חזקות שמצליחות לפלס לעצמן מוצא מכל בעיה שאלי הן נקלעות, אבל עדיין הן עושות זאת במיטב מחלצותיהן מתוקף התפקיד החשוב בחייהן.

אם חנל'ה יכולה להסתובב עם שמלת מיוחדת ויפה לכבוד השבת, אין כל סיבה שכל ילדה אחרת לא תמצא בחנויות של שמלות לבנות את השמלה שעונה לכל הדרישות וגורמת לה להרגיש הכי מיוחדת מבפנים וגם מבחוץ בעת ובעונה אחת. כל השמלות מרגישות כי הן נראות אותו הדבר? זה הזמן להרחיב את המקומות של החיפוש.

משקיעים בקולקציה שלה

אין כל סיבה כי השמלה של הילדה תראה בדיוק כמו אלפי שמלות אחרות שלובות הילדות בכל הארץ. כאן מתחיל החיפוש עבור אימהות שמעוניינות להשקיע קצת יותר במראה של הבנות שלהן וליצור את הלוק בייחודי הזה שלא מרגיש כמו "העתק הדבק" של שמלה אחת שחוזרת על עצמה בוריאציות די דומות. איפה כבר אפשר למצוא סגנונות שונים? אימהות רבות כבר מזמינות בגדים מאתרי קניות שנמצאים בחו"ל ומציעים מראה יותר אירופאי עבור הבנות שלהן, אבל למעשה אפשר בעזרת קצת יותר אמביציה למצוא בקרב השווקים של שמלות לבנות בארץ את השמלות המיוחדות שמרגישות ממש כמו חנות בוטיק לילדות.

 

ההיצע הוא רחב ומאפשר לכל ילדה להיראות כפי שהיא רוצה להיראות, בדיוק כפי שהאמא יודעת לברור בצורה קפדנית את הבגדים שהכי מחמיאים לה ומתאימים לסגנון האישי שלה. כי גם לילדות קטנות יש כבר את היכולת של הבעת דעה.

אודות שרון קורן