» תיירות » טיול משפחתי » טיול משפחתי בחו"ל

טיול משפחתי בחו"ל

לקראת הקיץ חוזרת ההתלבטות של כל זוג הורים כמעט אשר לאור המחירים הגבוהים שמציעים בתי המלון עבור חבילת נופש לשבוע כזה או אחר של חופשת הקיץ, האם לחפש אחר דיל אטרקטיבי לחו"ל עם הילדים שבו לא רק מוציאים את אותו הסכום ואף נמוך ממנו, אלא גם מקבלים הרבה יותר מכל שקל שאותו בוחרים להוציא.

היעדים בתחילה, עבור הורים הפחות מנוסים יהיו כאלה אשר כוללים זמן טיסה קצרצר אל יעד קרוב ככל האפשר, אבל ככל שנעשים מנוסים בטיסות עם ילדים מבינים כי השמיים הם בהחלט לא הגבול ואפשר לצאת אל עבר טיול ליפן עם ילדים ללא יותר מידי בעיות. הרי הילדים יהיו חסרי נחת גם כאשר נמצאים בטיול לצפון או לדרום הרחוק, אז למה לא לקחת אותם אל טיול אל מדינה מרהיבה ביופייה כמו יפן?

טיסה ארוכה עם הילדים

בכל הנוגע לטיסה ליעד רחוק כמו יפן צריכים להיות הורים שיודעים בדיוק מה מרגיע את הילדים ולהביא את כל מה שאפשר על מנת להעביר את כל זמן הטיסה עם כמה שיותר רוגע. איך עושים את זה אפשרי? כאמור, אצל כל ילד ישנם דברים אחרים אשר מסייעים לו להעביר זמן של טיסה ארוכה בכסא יחסית קטן. מה אפשר להביא לטיסה לקראת טיול ליפן עם ילדים?

·         מגזינים מועדפים

·         ספרים אהובים

·         מוזיקה אהובה

·         ממתקים טעימים

·         משחקים משותפים

ברגע בו יש את כל הציוד אשר ממוין לפי כל ילד והעדפותיו הוא, אפשר להיות בטוחים כי היעד הוא באמת לא כזה רחוק, ואם חושבים על כל הטיול במקום כמו יפן, זה בהחלט שווה את כל המאמץ עבור הזיכרונות יוצאי הדופן הללו

אודות שרון קורן