» בידור ותרבות » הדרך הארוכה לחופה

הדרך הארוכה לחופה

ההכנה לחתונה היא מתישה וארוכה, וכוללת הרבה מאוד שלבים. חשוב לעמוד בתקציב, אך אפשר גם לתת לחברות מקצועיות לעשות את העבודה עבורנו

הצעת נישואין היא תמיד דבר מאוד מרגש. בין אם זה אירוע גדול ומושקע ובין אם זה משהו אינטימי וקטן בין שניים, זה תמיד משהו שצובט בלב ועושה משהו. באותו רגע, הכל נראה יפה ו-ורוד, עד הרגע בו מבינים שצריך להרים את החתונה. מרבית העול של ארגון אירוע מרהיב למאות אנשים, למעשה נופל על אותם שניים.

זוגות רבים שואלים את עצמם איך מתחתנים ואיך עושים זאת טוב. ובכן, יש הרבה מאוד שיטות ודרכים, אך הכל מתחיל מרשימות מסודרות ומוקפדות. קשה מאוד לעבוד בבלאגן, בכל תחום בחיים, ואם מייצרים רשימה נכונה, עם חלוקת תפקידים, אפשר לקדם דברים מהר יותר. בנוסף, חשוב מאוד גם להגדיר תקציב וכמות מוזמנים כפעולות ראשונות, כדי לדעת לאיזה אולם לפנות. אולם כאמור, בוחרים לפני הכל.

לאחר בחירת האולם, צריך לעבור על רשימת המוזמנים של קרובי המשפחה. מדובר כנראה בשלב הכי פחות כיפי, כשאומרים לאבא או לאמא שאסור להם להזמין את החבר מהעבודה. לאחר מכן, בוחרים שמלה וחליפה וממשיכים לבחירת המנות והעיצוב. כל שלב יכול להיות מהנה או מעיק, תלוי באנשים. עדיף לעשות זאת עם חיוך על הפנים – זה עובר מהר יותר.

אחת המטרות – ייצור רווח

בשלב הבא מחליטים אילו אקסטרות להוסיף לאירוע. לימוזינה? אולי זמר או להקה? הכל אפשרי, כל עוד עומדים בתקציב ולא נכנסים לחובות. אחת המטרות העיקריות של החתונה היא גם לצאת ברווח, כדי לייצר ירח דבש חיובי. אז לא כדאי להיכנס לחובות.

 

כשאתם שואלים את עצמכם איך מתחתנים יש גם חברות ייעודיות שיכולות לעזור לכם לעבור את התהליך. עם החברות הללו אפשר להשאיר את הכל בידיים של מומחים ופשוט ליהנות כל הדרך לרחבת הריקודים. לפעמים הכסף שווה את כל כאב הראש, והמקצוענים ידעו להשאיר אותנו מחוץ לכל התהליך המתיש.

אודות ארנון פרידר